Zapisz się na listę i odbierz link do darmowego szkolenia

Jak przestać objadać się słodyczami w 5 krokach?

.

Zobacz opinie i efekty moich Klientek

Poznaj moją filozofię

Lubisz słodycze? Ja też. W takim przypadku nie ma sensu sobie ich zakazywać.

Dlaczego? Bo nadal będziesz chodzić na wesela, urodziny, chrzciny, domówki, integracje, zakupy spożywcze - wszędzie są słodycze! W dodatku spędzasz czas w gronie ludzi, którzy jedzą je ze smakiem i celebrują wspólne chwile.

Gdybyś nie lubiła słodyczy, byłoby Ci obojętne, że nie jesz razem z nimi. Ale je lubisz, więc zgaduję, że chciałabyś zjeść kawałek pysznego tortu na urodzinach, zamówić kawałek ciasta będąc z koleżanką na kawie, albo umilić sobie kawę cukierkiem bez obawy, że zjesz całe opakowanie.

Pewnie próbowałaś "zwalczyć" swoje słodyczowe zachcianki na milion sposobów. Jedzenie fit-słodyczy. Jedzenie owoców, zamiast czekolady. Diety niskowęglowodanowe. Zapijanie głodu kawą. Udawanie, że baton proteinowy zastąpi kinder bueno. Znam to. I wiem, tak samo jak Ty, że te metody nie działają.

Poleganie na silnej woli, samodyscyplinie i motywacji aby "nie jeść słodyczy", jest nieskuteczne długofalowo (czego pewnie nauczyłaś się na własnej skórze, tak samo jak ja kiedyś).

Czy Twój stosunek do słodyczy brzmi mniej więcej tak: "nie mogę/nie powinnam/to niezdrowe/od tego się tyje"? Zmieńmy go wspólnie na: "mogę zjeść każdego słodycza, którego chcę, ale to nie oznacza, że skorzystam z tej opcji za każdym razem. Wybór należy do mnie i to ja decyduję, czego mi w danej chwili trzeba." Zauważ, jaka to jest potężna zmiana!

Ty też możesz jeść słodycze z pełną kontrolą, przyjemnością i kończyć, gdy Ci już wystarczy. A ja powiem Ci jak to zrobić w 5 krokach podczas darmowego webinaru.

PS: Tak, ten webinar jest dla Ciebie nawet jeśli masz insulinooporność, chcesz schudnąć i zadbać o swoje zdrowie. Jedzenie słodyczy nie wpływa negatywnie na zdrowie - ale objadanie się nimi regularnie i bez kontroli, podsycane zakazami, już owszem. Zróbmy w tym temacie porządek, co Ty na to?

Zapisz się na webinar

.

Kto poprowadzi webinar?

Cześć. Nazywam się Ola Skwirut i kiedyś nie potrafiłam jeść słodyczy.

Myślałam, że muszę je wywalić z jadłospisu na dobre, aby mieć "zdrową dietę".

Efekt?
Zjadłam 300g czekolady w 5 minut. Wyjadałam słodycze z szafek, gdy inni nie widzieli. Ukrywałam się w pokoju i chowałam papierki, po ulubionych cukierkach. Uważałam, że jestem gorszym człowiekiem, gdy jem słodycze. Nie miałam pojęcia co się dzieje i dlaczego ogarniam tak wiele rzeczy w moim życiu, a nie potrafię odłożyć tabliczki czekolady po kilku kęsach.

Może Ty też tak masz? Dziś moja relacja ze słodyczami jest taka, o jakiej marzyłam - są mi obojętne. Umiem powiedzieć 'stop', gdy mi wystarczy. Potrafię zrezygnować z deseru bez poczucia straty, gdy nie mam już na niego miejsca.

Dzięki 5 krokom, którymi się z Tobą podzielę podczas darmowego webinaru Ty również odzyskasz spokój.

Jestem cerytifkowaną dietetyczką, psychodietetyczką, specjalistką od leczenia zaburzeń odżywiania a także przyszłą psycholożką.

Zapisz się do 25.01 i otrzymaj powtórkę webinaru

.