Zmęczona dietami? Liczeniem kalorii?
Chcesz nauczyć się jeść intuicyjniej?
Jesteś w idealnym miejscu.

.

Pomogłam już tysiącom Kobiet poprawić relacje z jedzeniem, uwolnić się z dietetycznego reżimu i czerpać z życia garściami.

Rozumiem Cię

Sama zmagałam się z zaburzeniami odżywiania, przeginałam z ćwiczeniami i byłam dumna z tego, jak "zdrowo się odżywiam". Wszystko po to, żeby odciąć się od siebie i swoich potrzeb. Straciłam miesiączkę, fantazjowałam o jedzeniu, wybudzałam się w nocy z głodu, później objadałam latami, spalałam te kalorie na siłowni, pociłam po każdym z kolejnych napadów i ukrywałam papierki po słodyczach przed rodziną. Znam temat od strony życiowej, nie tylko teoretycznej.

Niezależnie od tego, jaki masz staż - z tego jest wyjście

Pracowałam z Kobietami, które po 30 latach tkwienia w dietach i zmagania się z zaburzoną relacją z jedzeniem osiągały umiejętność jedzenia intuicyjnego. To nie jest czarna magia. Potrzebujesz empatycznego wsparcia, prowadzenia i mądrych wskazówek, od kogoś, kto rozumie to wszystko od podszewki, zgadza się? Pozwól, że Ci pomogę.

Problem jest częstszy, niż Ci się wydaje

Każdego miesiąca na konsultacje zapisują się kolejne Kobiety, które w którymś momencie uświadomiły sobie, że codzienne zamartwianie się jedzeniem nie jest normą. Pracujemy nad odzyskaniem sygnałów z ciała, bardziej neutralnym stosunkiem do jedzenia i patrzenia na odżywianie z miejsca czułości, troski, życzliwości - nie ciągłej walki i zaciskania zębów. Brzmi dobrze? Dołącz do naszej Babskiej Ekipy pobierając ebooka za 0 zł.

Zobacz, co Klientki piszą o współpracy ze mną 

Zabierzmy wstyd i presję z jedzenia. Wyjaśnię Ci przyczyny Twoich trudności i wskażę rozwiązania. Brzmi dobrze? Chodź, zróbmy to razem.