webinar

Koniec z objadaniem

Uwolnij swój czas, odzyskaj chęci na rozwijanie zajawek, buduj relacje z innymi i pożegnaj niekontrolowane epizody objadania. To jest możliwe. Nawet jeśli wydaje Ci się, że "jesteś beznadziejnym przypadkiem". Pokażę Ci związki przyczynowo-skutkowe i zobaczysz, że każdy epizod ma swoje źródło.

Webinar "Koniec z objadaniem" powstał z myślą o osobach, które

Nie mają czasu na przerabianie długich kursów i czytanie książek

Szukają konkretnych wskazówek i zadań do wprowadzenia

Potrzebują przysłowiowego "kopa w tyłek" żeby zacząć coś robić w kierunku lepszej relacji z jedzeniem

Są gotowe działać, wprowadzić zmiany i cieszyć się pysznym jedzeniem na wakacjach bez poczucia winy

Żyją w ciągłym pośpiechu

Chcą mieć opcję skonsultować swoje wątpliwości, gdyby po szkoleniu zrodziło się kilka pytań

Bez obaw. Nie usłyszysz w webinarze co robisz źle albo nie tak. Nie dostaniesz listy rzeczy, które MUSISZ wprowadzić albo TRZEBA zrobić.

Jestem psychodietetykiem, dietetykiem, ale przede wszystkim człowiekiem, który też korzysta z usług innych specjalistów. Najbardziej doceniam tych, którzy nie wzbudzają we mnie stresu, napięcia i poczucia, że robię coś źle.

Właśnie takiej atmosfery spodziewaj się na szkoleniu. Bez spiny. Na spokojnie. Dołączając do szkolenia zrobisz dla siebie coś absolutnie wspaniałego. Będziesz sobie za to wdzięczna. Marzę abyś wspominała ten proces ciepło, dobrze i wiedziała go jako jeden z fajniejszych rozdziałów w Twoim życiu.

Szkolenie "Koniec z objadaniem"

Jest krótkie i konkretne

3 godziny. Tyle czasu potrzebuję aby omówić dla Ciebie największe konkrety związane z tematem jakim jest utrata kontroli nad jedzeniem.

Zawiera wskazówki do wprowadzenia "od zaraz"

Przechodzimy przez samo "mięso" i kończymy szkolenie omówieniem przypadków z gabinetu. Przybliżę Ci historie klientek, od czego zaczynałyśmy i co KONKRETNIE wprowadzałyśmy, aby po kilku tygodniach cieszyć się znacznie zmniejszonym lub całkowicie wyeliminowanym objadaniem.

Dotyczy tego co "tu i teraz"

W szkoleniu nie dotykam tematu przeszłości, skupiam się na tym co tu i teraz oraz przed nami. Polecę Ci ćwiczenia, narzędzia i techniki, dzięki którym objadanie się zmaleje.

Zawiera możliwość skonsultowania obaw i pytań

Po szkoleniu otrzymasz maila. Zapytam o ewentualne pytania, wątpliwości, problemy. Jeśli coś w szkoleniu było dla Ciebie niejasne albo nie będziesz wiedzieć jak to odnieść do siebie - otrzymasz ode mnie kompleksową odpowiedź z wyjaśnieniem. Nie musisz czekać na termin u specjalisty, a dzięki formule maila otrzymasz wskazówki bez konieczności opowiadania o tym na głos, jeśli temat jest dla Ciebie trudny. Tak czasem bywa.

Co zyskasz dzięki szkoleniu?

Oszczędzisz kasę

Objadanie się to drogi problem. Inwestycja w to szkolenie zwróci Ci się w około 2-4 wyprawach do sklepu, których nie będzie, dzięki wprowadzonym technikom. Później już tylko zyskujesz.

Poznasz techniki pracy z myślami i emocjami

Kojarzysz dreszcz ekscytacji, który pojawia się przed objadaniem? Albo myśli "objedz się", "idź do sklepu", "w szafce są ciastka"? Każdy epizod objadania jest poprzedzony myślą i/lub emocją, czasem są bardziej a czasem mniej uchwytne. Pokażę Ci techniki dzięki którym myśli pozostaną tylko myślami, a ciastka pozostaną w szafce, jeśli tak zadecydujesz.

Realne zmiany i postęp w perspektywie kilku tygodni

Zakładając, że pojawisz się na szkoleniu, wysłuchasz z otwartą głową to o czym Ci opowiem i zastanowisz się, co brzmi dla Ciebie najlepiej...a później zaczniesz działać.

Szkolenie odbędzie się 1. marca (środa) o godzinie 18:00. Potrwa 3h. Promocyjna cena szkolenia to 99 zł - obowiązuje do końca stycznia. Od 1. lutego cena wzrasta do 149 zł.

Co dokładnie otrzymujesz po zakupie szkolenia?

Roczny dostęp do nagrania i materiałów na platformie kursowej

Wiedzę dotyczącą przyczyn epizodów objadania, strategii zaradczych, technik radzenia sobie z trudnymi emocjami i myślami oraz praktyczne omówienie historii z życia wziętych

Konsultację mailową do wykorzystania po szkoleniu

Notatkę podsumowującą oraz ćwiczenia, które poukładają wiedzę za Ciebie

FAQ

Jak wygląda szkolenie? Nigdy z czegoś takiego nie korzystałam, nie wiem czy sobie poradzę

Po zakupie kursu otrzymasz ode mnie maila powitalnego, a następnie na kilka dni przed szkoleniem link do szkolenia na platfomie Zoom. Szkolenie odbędzie się 1.03 o godzinie 18:00 i potrwa do około 21:00. 

Na jak długo mam dostęp do szkolenia?

Dostęp do nagrania otrzymujesz na rok. 

Co jeśli mam kurs "Pokonaj objadanie się"?

W szkoleniu powtórzy się tylko część treści z kursu, także jeśli tylko masz ochotę - zapraszam, będzie sporo nowości.

Czy szkolenie będzie pomocne, jeśli zależy mi na indywidualnym podejściu?

Jeśli jesteś nastawiona na współpracę z psychodietetykiem to szkolenie takiej usługi nigdy nie zastąpi i wówczas warto zapisać się do specjalisty.

Jak mogę kupić szkolenie komuś na prezent?

Tak, skontaktuj się ze mną: olaskwirut@gmail.com, udzielę Ci dalszych instrukcji. 

Jak mam się zalogować na szkolenie?

Klikając w link który Ci podeślę przed spotkaniem. Możesz wcześniej zainstalować aplikację zoom na telefonie lub komputerze z którego planujesz dołączyć do szkolenia.

Autorka szkolenia

Nazywam się Ola Skwirut i z wykształcenia jestem dietetyczką oraz psychodietetyczką. Aktualnie uczestniczę w Studium Leczenia Zaburzeń Odżywiania. Przez 2 lata zmagałam się z niekontrolowanym objadaniem. Pamiętam ekscytację, kiedy szłam do sklepu kupić sobie reklamówkę pełną słodyczy. Pamiętam jak to było chować papierki przed innymi, aby nie dowiedzieli się co właśnie zrobiłam. Doskonale wiem jak to jest pocić się z przejedzenia, mieć trudność z oddychaniem i płakać z bezsilności wątpiąc w to, czy kiedykolwiek uda się z tego wyjść. Dziś wiem że się da i z ogromną przyjemnością Ci w tym potowarzyszę.