nagrania wideo | roczny dostęp

Skończ wojnę ze słodyczami

Uwolnij czas i energię na to, co ma dla Ciebie znaczenie

Liczenie kalorii, odchudzanie się, fit-zamienniki i unikanie słodyczy nie zadziałało, prawda? Nie miało prawa zadziałać. Chodź, pokażę Ci jak czerpać przyjemność z jedzenia słodyczy bez obawy, że stracisz kontrolę. Twoje życie nie musi kręcić się wokół tego co i ile jesz.

Chciałabyś schudnąć i czuć się komfortowo w swoim ciele, ale słodycze za każdym razem psują Ci plany?

Próbowałaś "oswajać słodycze" i wprowadzać je do jadłospisu, tak jak radzą różni psychodietetycy, ale kończyło się objadaniem?

Jeden batonik powoduje, że robisz wycieczkę do sklepu po reklamówkę innych słodyczy?

Czujesz się uzależniona od cukru? Starasz się go unikać, ale na dłuższą metę się to nie udaje, przez co czujesz później ogromne wyrzuty sumienia?

Jesteś na niekończącej się diecie odchudzającej, ale efektów nie widać, bo w gorszych momentach tracisz nad sobą panowanie w kwestii słodyczy?

Jest szansa, że próbowałaś już naprawdę wielu rzeczy.

Dieta keto, z niskim ładunkiem glikemicznym, liczenie kalorii, post dr Dąbrowskiej, intermittent fasting, jedzenie większych ilości warzyw, białka...

Być może udało Ci się zmienić niektóre nawyki żywieniowe na lepsze. Może nawet zgubiłaś kilka kilogramów, o czym marzyłaś. I wszystko było dobrze, gdyby nie te cholerne słodycze...

Po prostu nie udaje Ci się skończyć na racjonalnych ilościach. Za każdym razem, gdy sobie "pozwalasz" albo "łamiesz się" (w zależności od tego, jak sama to nazywasz) tracisz kontrolę, przez co trudno Ci uwierzyć, że mogłabyś kiedykolwiek jeść słodycze zdroworozsądkowo.

Chcę, żebyś wiedziała, że jedzenie słodyczy to umiejętność. I można ją nabyć tak, jak każdą inną - ale żeby się nie zniechęcić i nie wypalić na starcie, warto przyjrzeć się tematowi z różnych perspektyw, bo jak już wiesz, wcale nie jest to tak oczywista kwestia jak "to po prostu ich nie kupuj"...

Wyjaśnię Ci jakie zmiany wprowadzić, aby nauczyć się jeść słodycze z luzem i przyjemnością. Co Ty na to?

Cześć, jestem Ola. Kiedyś nie wierzyłam w to, że będę w stanie wybrać jabłko na przekąskę, gdy inną opcją jest mój ulubiony batonik Knoppers. Owoce nad słodyczami? Serio? Przecież to niemożliwe. Ale właśnie to stało się 15 minut temu. Odłożyłam batonika do szuflady i uznałam, że jednak wolę pochrupać soczyste jabłko. Podjęłam tę decyzję bez żadnego poczucia straty.

Co więcej, 3 godziny temu byłam w kawiarni i zamówiłam sobie kawałek sernika. Nie wywołało to lawiny objadania, wyrzutów sumienia ani gorszego nastroju - jakby to było kiedyś.

Jak do tego doszło, zapytasz? Co zrobić Ola, żeby być w takim miejscu, w którym słodycze są...no właśnie, tylko słodyczami?

Potrzebujemy zrobić to, o czym mało psychodietetyków mówi. Potrzebujemy ściągnąć słodycze z piedestału i zabrać im tę "magiczną moc", którą aktualnie mają w Twoim postrzeganiu.

Bo umówmy się... Knoppers jest smaczny. Sernik na zimno jest smaczny. Twoje ulubione lody, ciastka i czekolada też są smaczne. Pewnie dość często sprawiają Ci przyjemność. Ale masz rozum. Zdrowy rozsądek. Umiejętność samokontroli. Umiesz z tego korzystać i powiedzieć STOP, serio - przecież robisz to w innych płaszczyznach swojego życia.

W przypadku jedzenia jedyna różnica polega na tym, że nieświadomie stwarzasz sobie warunki, w których NIEMOŻLIWE jest podjęcie decyzji z miejsca spokoju. Wiesz dlaczego? Bo ciągle toczysz wojnę ze słodyczami, przez co odczuwasz ogrom trudnych emocji, kiedy zaczynasz je jeść. Wstyd. Wyrzuty sumienia. Poczucie winy. Złość. Smutek. Rozczarowanie. Beznadzieja. Zgadłam? No właśnie. Zmieńmy warunki, abyś mogła podejmować najlepsze dla siebie decyzje bez przymusu, samodyscypliny i polegania na silnej woli. Umiesz wybierać dobrze, robisz to każdego dnia w innych obszarach. Wnieśmy teraz więcej luzu i swobody do Twojego myślenia o słodyczach i obserwuj, jak dzieje się magia.

Moje Klientki widzą rezultaty

Dołącz do kursu "Zakończ wojnę ze słodyczami", jeśli...

Docelowo, za jakiś czas chcesz schudnąć.

Ale widzisz, że bez poukładania relacji ze słodyczami to się zwyczajnie nie uda.

Chcesz być najzdrowszą, najszczęśliwszą wersją siebie.

A zbudowanie nawyków, które do tego prowadzą, są aktualnie skutecznie blokowane przez...no tak, słodycze.

Jesteś ogarniaczką. Dużo rzeczy w życiu załatwiasz i można na Ciebie liczyć.

Więc trudno Ci uwierzyć, że to kwestia braku samokontroli, bo umiesz w życie. Po prostu coś nie gra w aspekcie słodyczy i chcesz otrzymać wsparcie, kto siedzi w temacie kilkadziesiąt godzin tygodniowo (po to, żeby wyłożyć Ci temat na tacy i żebyś Ty się nie musiała doktoryzować z psychodietetyki).

Chcesz czuć się komfortowo w swoim ciele.

A ciągła walka ze słodyczami i wynikający z tego efekt jojo Ci to utrudnia. Raz jest mniej, raz więcej, raz czujesz się opuchnięta, innym razem jest git. Nie chcesz tego rollercoastera. Chcesz stabilności.

Nie jest dla Ciebie akceptowalne to, ile czasu zajmuje Ci temat słodyczy w życiu.

Wolisz przeznaczyć ten czas na rozwój, odpoczynek, rodzinę, siebie. Cokolwiek. Nie akceptujesz tego, że słodycze zajmują tak ważny kawałek Twojego życia. Potrzebujesz zmiany, żeby czuć się szczęśliwsza.

Nie wyobrażasz sobie podporządkowywania się pod kolejny jadłospis albo korzystania z apki do liczenia kalorii.

Ta era jest już za Tobą. Czas na kolejną.

Kurs Skończ Wojnę Ze Słodyczami

roczny dostęp do nagrań wideo
399
 • Checklista: jakie posiłki nakręcają ochotę na słodycze, a jakie obniżają?
 • Co zrobić, gdy chce mi się jeść słodyczy? Jak rozpoznać, o co mi chodzi?
 • Kiedy jedzenie słodyczy jest okej, a kiedy to już przesada? Gdzie przebiega granica?
 • Czy powinnam słuchać każdej słodyczowej zachcianki? Czy jednak powinnam ustalić ze sobą jakieś zasady?
 • Kupować słodycze i trzymać je w domu, czy nie?
 • 5 zmian w posiłkach, które robią realną różnicę w jedzeniu słodyczy już po 4 tygodniach stosowania

Efekty moich Klientek

Podsumowując

Co ode mnie otrzymasz?

#1. Kupując kurs otrzymujesz dostęp do nagrań pod koniec marca '24 na okres 12 miesięcy.

#2. Nagrania zostaną zamieszczone na platformie luznatalerzu.pl. Składając zamówienie zakładasz sobie tym samym konto.

#3. Do niektórych nagrań zostaną zamieszczone PDF'y, check-listy i materiały pomocnicze, które będą Twoim asystentem w pracy nad lepszą relacją ze słodyczami.

#4. Po zakupie otrzymasz ode mnie ankietę, dzięki której lepiej poznam Twoje "słodyczowe potrzeby". Będę bardzo wdzięczna, jeśli postanowisz ją wypełnić i opowiedzieć mi nieco więcej o Twoich aktualnych wyzwaniach.

Ty też możesz nauczyć się jeść słodycze ze zdrowym rozsądkiem.

I z przyjemnością pokażę Ci jak. Poznasz moje autorskie metody pracy z Klientkami i dowiesz się co robić, aby faktycznie zauważyć efekty. Bo zamiana ciasta na skyr z herbatnikiem nie zadziała. Unikanie alejek ze słodyczami też nie. Odmawianie sobie ciągle słodyczy i bazowanie na samodyscyplinie również nie działa długofalowo. Chodź, pokażę Ci jak ciekawy, odkrywczy, przyjemny i bezstresowy może być proces zawierania pokoju ze słodyczami.

Kurs Skończ Wojnę Ze Słodyczami

roczny dostęp do nagrań wideo
399
 • Checklista: jakie posiłki nakręcają ochotę na słodycze, a jakie obniżają?
 • Co zrobić, gdy chce mi się jeść słodyczy? Jak rozpoznać, o co mi chodzi?
 • Kiedy jedzenie słodyczy jest okej, a kiedy to już przesada? Gdzie przebiega granica?
 • Czy powinnam słuchać każdej słodyczowej zachcianki? Czy jednak powinnam ustalić ze sobą jakieś zasady?
 • Kupować słodycze i trzymać je w domu, czy nie?
 • 5 zmian w posiłkach, które robią realną różnicę w jedzeniu słodyczy już po 4 tygodniach stosowania

FAQ: często zadawane pytania

Nagrania pojawią się pod koniec marca ’24. Jeśli dokonasz zakupu w kwietniu ’24 lub później, to tak – dostaniesz dostęp do nagrań od razu.

Po zalogowaniu się na platformę znajdziesz konkretne lekcje oraz załączone nagrania wideo i pliki PDF (do poszczególnych tematów). W ramach kursu będę przede wszystkim robiła Ci trochę rewolucje w głowie, a trochę zapraszała Cię do wprowadzania zmian, dzięki którym słodycze przestaną być czymś WOW w Twoim życiu i zaczną być…neutralną częścią Twojego jadłospisu.

Sprawdź foldery: spam, oferty i inne. Jeśli nie znajdziesz tam wiadomości, wejdź tutaj: https://luznatalerzu.pl/moje-konto/orders/

A jeśli chcesz zresetować hasło, kliknij tu: https://luznatalerzu.pl/moje-konto/lost-password/

Gdyby to nie zadziałało, napisz na psychodietetyka@olaskwirut.pl