Spotkania, podczas których poczujesz się zrozumiana, jak nigdy wcześniej | 4 sesje na Zoomie | Nielimitowany kontakt mailowy ze mną | Gwarancja zadowolenia albo zwrot $

Kurs mentoringowy dla (przyszłych) Specjalistek psychodietetyki

Pisz oferty współpracy, które wyrwą z kapci Twoje idealne Klientki.
Pozyskuj na konsultacje osoby, z którymi chętnie poszłabyś na kawę i spacer - pracuj i ładuj się dobrą energią jednocześnie
(tak, to serio jest możliwe).

Chcesz pozyskiwać płacące Klientki. Nie kręci Cię rozwijanie insta dla kolejnych lajków, followersów i statystyk. Pragniesz biznesu opartego na pomaganiu innym ludziom w poprawianiu relacji z jedzeniem. Ale...

Nie wiesz jak dotrzeć do wymarzonych Klientek i boisz się, że trafią do Ciebie osoby, z którymi kompletnie nie będziesz potrafiła lub chciała współpracować,

Nie wiesz jak wycenić swoją ofertę nie mając zbyt wielkiego doświadczenia, zebranych opinii i 'gwarancji' efektów

...ale jednocześnie nie chcesz psuć rynku niskimi stawkami - i nie masz bladego pojęcia jak znaleźć złoty środek,

Nie czujesz się komfortowo sprzedając swoje usługi. Boisz się, że będziesz nachalna, więc unikasz tego jak ognia (mimo, że wiesz, że biznes nie istnieje bez sprzedaży),

Chcesz, aby każdego miesiąca wpadało Ci kilka tysięcy na konto z współprac psychodietetycznych (ale nie masz pojęcia, jak to zrobić)

Chcesz w nienachalny sposób zapraszać ludzi do wchodzenia z Tobą w dłuższe procesy - ale potrzebujesz konkretnych wskazówek jak to zrobić,

Przygodę ze sprzedażą zaczęłam 5 lat temu od kameralnego, 20-osobowego kursu poprowadzonego na fejsbukowej grupie. Pociłam ze stresu, gdy wysyłałam zaproszenia do pierwszych osób, wejściówka kosztowała około 40 zł. Byłam zachwycona, gdy zarobiłam pierwsze pieniądze robiąc to, co kocham - ale co ważniejsze: gdy zobaczyłam, że umiem więcej, niż mi się wydaje. Gdy przekonałam się, że potrafię pomóc drugiemu człowiekowi.

"Nikogo nie zainteresuję swoją ofertą" "Zginę w gąszczu innych specjalistów"
"Nikt nie będzie chciał ze mną pracować"
"Nie wiem jak wycenić swoje usługi - nawet nie mam opinii, potwierdzenia, że to co robię zadziała"
"Co jeśli znajomi mnie wyśmieją" "Jak w ogóle sprawić, żeby ktoś chciał ze mną współpracować?"

Miałam dokładnie takie same obawy i przemyślenia. Wejście na rynek pełen innych specjalistów, którzy mają "duże konta", zasięgi, zespół i niezwykłe umiejętności może przytłaczać. Przerastać.

Ale osób w potrzebie jest więcej, niż nas - specjalistów.
Tak było, jest...i jeszcze przez jakiś czas będzie. Uwierz, że brakuje dobrych psychodietetyczek_ków, do których mogłabym z zaufaniem odsyłać Klientki, którym nie potrafię lub nie mogę pomóc. Chcę móc ich odsyłać do Ciebie.

Ale żeby to zrobić, potrzebuję żebyś miała
a) ofertę, która wyrwie z kapci właściwe osoby i skradnie im serca, oraz odstraszy te, z którymi nie chcesz pracować (a masz na to wpływ pisząc ją),
b) gotowość do działania.

Bo syndrom oszusta nie zmaleje sam z siebie. Od mojego gadania też nie. Potrzebujesz wyjść do świata, pogadać z drugim człowiekiem i przekonać się, jak cholernie dużo wiesz. Na tym właśnie się skupimy - pozyskaniu pierwszej, wymarzonej i płacącej Klientki.

Efekty naszego programu? 🔥 Wiesz, do kogo chcesz dotrzeć i jakie problemy chcesz pomóc rozwiązać 🔥 Masz napisaną ofertę, która wyróżnia się na rynku, bo precyzyjnie opisuje potrzeby i pragnienia Twoich wymarzonych Klientek 🔥 Masz na dysku google formularz, dzięki któremu wiesz jakich słów używają Twoje przyszłe Klientki (wygodne kopiuj-klej wykona za Ciebie 90% pracy) 🔥 Wiesz czego DOKŁADNIE jak komunikować ofertę, która rozpali serca osób, z którymi chcesz pracować - dzięki czemu nie zginiesz na rynku jako szara, mało wyrazista postać.

Kurs "Przyciągaj Wymarzone Klientki"

Mentoringowy program pełen wsparcia dla specjalistek, które chcą czerpać satysfakcję z pracy i nie stresować się $
497 397
 • DATY SPOTKAŃ: 8.08, 15.08, 22.08, 29.08 o godzinie 18:00.
 • Nie dasz rady być na żywo? Bez obaw, otrzymasz dostęp do nagrań ze spotkania aż na rok + formularz do zostawienia pytań, na które odpowiem Ci mailowo w wyczerpujący sposób!
 • NIELIMITOWANY kontakt mailowy w cenie 🔥
 • 4 x około 2h spotkania na Zoomie
 • Część merytoryczna spotkania będzie nagrywana (prezentacja + to, co ja gadam)
 • Po każdym spotkaniu będzie przestrzeń na dyskusję, zadanie pytań, jestem dla Was dostępna do ostatniego pytania
 • Nagrania będą wrzucane na platformę luznatalerzu.pl w ciągu 7 dni od spotkania
 • Dostęp do nagrań będzie na rok

Uwaga: kolejność spotkań może się zmienić, to tylko 'szablon'

Spotkanie 1: Badanie rynku

Bez tego kroku Twoja oferta będzie nudna jak flaki z olejem i nie poruszy nikogo

Dzięki temu etapowi zbierzesz dane, które wskażą Ci temat przewodni produktu grupowego (na przyszłość)

Dlaczego nikt nie kupuje? Może dlatego, że oferujesz złą rzecz - Klientka nazywa zupełnie inaczej to, co Ty nazywasz "wyjściem z napadów", "schudnięciem", albo "poprawieniem relacji z jedzeniem"

Naucz się mówić językiem osób, z którymi będziesz pracować - i obserwuj, jak Twój kalendarz się wypełnia

EFEKT: Masz szczegółowo zaprojektowane narzędzie (lub narzędzia) do badania rynku, w którym zbierzesz dokładnie opisane bolączki, problemy i trudności Twojej społeczności. Dzięki temu Twoje posty sprzedażowe, oferta i maile będą 'pisały się same' - łatwe kopiuj-wklej zrobi robotę.

Spotkanie 2: Oferta - rodzaje, stopniowalność

Co możesz sprzedawać jako specjalistka? Różne modele i produkty

Oferta klasyczna, VIP, premium: która do kogo i dlaczego warto mieć 3 warianty?

Jak się wyceniać, aby nie psuć rynku ale też czuć pewnie z ofertą?

Określ podłogę i sufit finansowy

EFEKT: Masz zaprojektowaną ofertę produktów i usług (w sumie 3), od których chcesz zacząć działać. Masz gotową stronę lub plik, który nadaje się do zaprezentowania obecnym oraz nowym Klientom.

Spotkanie 3: Klient

Gdzie go znaleźć? Jak pozyskać?

Jak zwiększyć szansę, że Klient powie naszej ofercie "TAK"?

Jak wykorzystać różne przestrzenie w sieci do pozyskiwania Klientów?

Reklama na facebooku: wróg czy przyjaciel?

Jak przemienić obserwatorów w Klientów na Instagramie?

Z jakimi osobami chcę pracować, a z jakimi nie? (Case study: opowiem co zrobiłam, że teraz pojawiają mi się osoby z praktycznie takimi samymi historiami - takie, którym umiem najskuteczniej pomagać)

EFEKT: Wysłałaś kilkunastu osobom ofertę współpracy w wybranym przez siebie wariancie dopalacza. Gratulacje - wyszłaś do świata i przestałaś tylko mówić, że chcesz - zaczęłaś działać (to jest główny cel programu).

Spotkanie 4: Mindset przedsiębiorczyni

Nastawienie na cel vs na proces: co frustruje, a co inspiruje? (Konkretne fuck-upy z mojej pracy i sposób myślenia o nich)

Jak nie bać się sprzedawać?

Co jest nieuniknione będąc przedsiębiorczynią? Tego się spodziewaj, bo to norma, a nikt Ci o tym nie powie

Jak zmienia się rynek i jak potrzebujemy się do niego adaptować, aby się nie wypalić i nie zajechać?

Moje błędy i wyciągnięte lekcje: konkretne przykłady tego, co mi się nie udało

EFEKT: Traktujesz sprzedaż bardziej jak eksperyment, a nie wyznacznik Twojej wartości jako człowieka. Jak wsiadłaś na rower po raz pierwszy, to pewnie szło Ci fatalnie. Jak zaczynasz sprzedawać, też może iść Ci fatalnie. Bo sprzedaż to umiejętność jak każda inna. To, co odróżnia osoby, które mają pełne grafiki to fakt, że podjęły 100 prób, wyciągały wnioski, udoskonalały i wracały z lepszą wersją oferty. That's it.

Poznaj opinie uczestniczek moich programów

Program "Przyciągaj Wymarzone Klientki" jest dla Ciebie, jeśli...

Chcesz pozyskać pierwszą Klientkę_ta do współpracy indywidualnej.

I myślisz na poważnie o stworzeniu swojej ścieżki kariery w oparciu o bycie psychodietetyczką. Płoniesz w środku, gdy myślisz o tym zawodzie i nie wyobrażasz sobie siebie nigdzie indziej.

Nie znasz własnych wyróżników biznesowych i chcesz je poznać.

A chcesz wiedzieć co czyni Ciebie unikalną i jak wykorzystać swoje różne 'dziwactwa' (z przymrużeniem oka) na własną korzyść. Mój wyróżnik to brzydkie zdjęcia jedzenia i foty z trzema podbródkami. No i brak kija w d*pie.

Jesteś otwarta na feedback.

Po wykonaniu każdego zadania będziesz mogła obgadać na forum efekty i poprosić o feedback.

Chcesz pracować w grupie z Kobietami, które są na identycznym lub bardzo podobym etapie zawodowym do Ciebie.

Program będzie się składał z psychodietetyczek, które w większości jeszcze nie zaczęły pracy z drugim człowiekiem, albo zrobiły to niedawno (ostatnie 1-6 miesięcy).

Pragniesz stworzyć ofertę, która przyciągnie Ci wymarzonych Klientów ale co ważniejsze...

Odstraszy tych, z którymi nie chcesz mieć nic do czynienia. Tak, już na etapie pisania oferty wpływasz na to, kto pojawi się na konsultacji: czy to będzie osoba spóźnialska, nie szanująca Twojej pracy i nie płacąca terminowo, czy wręcz przeciwnie.

Planujesz w przyszłości tworzyć webinary, szkolenia, kursy, ebooki

I chcesz już teraz tworzyć sobie powolutku fundament pod to, abyś odnotowała jakąkolwiek sprzedaż, a nie pustki w sklepie.

Chcesz sprzedawać regularnie i nie zniechęcać się, gdy coś pójdzie nie tak.

Bo w tym momencie wydaje Ci się, że jesteś natrętna, natarczywa, nachalna (wstaw dowolne), przez co nie robisz tego często. Albo nie robisz wcale. A jednocześnie wiesz, że bez sprzedaży nic się nie wydarzy - i nie dotrzesz do Klientów, którzy Ciebie potrzebują. Też kiedyś czułam gigantyczny stres na myśl o sprzedaży. A dziś myślę "Wysyłam ofertę i oddaję decyzję Klientkom - będzie co będzie. Jak ta nie chwyci ich za serca, to następna".

Otrzymujesz gwarancję zadowolenia z programu albo zwrot pieniędzy. Bez żadnych wyjaśnień, argumentacji. Albo kurs spełnia Twoje oczekiwania i czujesz, że to były świetnie zainwestowane pieniądze (które najpewniej zwrócą Ci się po 2-3 miesiącach) - albo oddaję Ci 100% kwoty.

Podsumowując

Co ode mnie otrzymasz?

#1. Kupując kurs otrzymujesz dostęp do nagrań na rok. Zachęcam do udziału na żywo, bo to właśnie tam przećwiczymy wiele rzeczy na bieżąco, przedyskutujemy trapiące Cię tematy i będziesz mogła uzyskać odpowiedź na nurtujące Cię pytania, ale jeśli nie dasz rady być na żywo - wygodnie nadrobisz powtórkę.

#2. Kurs trwa 1 miesiąc (4 spotkania), zaczynamy w czwartek 8.08, a następnie spotykamy się 15.08, 22.08 i 29.08 o godzinie 18:00.

#3. Po zakończeniu kursu otrzymasz ode mnie zaproszenie do kontynuowania naszych działań w bardziej kameralnym gronie.

#4. Podczas trwania kursu możesz wykorzystać kontakt mailowy ze mną i podsyłać mi wykonywane na bieżąco 'zadania domowe', które będę proponować. Nie będziesz oczywiście z niczego rozliczana i ja nie będę niczego sprawdzać, zachęcam do ich wykonania, bo program ma prowadzić do realnych zmian, ale sama ocenisz najlepiej na co masz zasoby.

#5. Każde spotkanie będzie trwać około 2h. Z częścią dyskusyjną i Q&A na końcu może się przedłużyć do 2.5h. Część dyskusyjna, ćwiczeniowa itp. nie będzie nagrywana.

Pomyśl, że gdzieś tam jest osoba, która szuka dokładnie Ciebie.

Nie mnie, ani żadnej innej psychodietetyczki, którą śledzisz, tylko właśnie Ciebie. Twojego charakteru, Twojej historii, Twojego poczucia humoru, Twojego sposobu prowadzenia spotkań. Każda specjalistka jest inna i na swój sposób wyjątkowa. Nie pozbawiaj swoich przyszłych, zadowolonych Klientów okazji do współpracowania z Tobą, tylko dlatego że zlepek neuronów w czaszce mówi Ci, że nie potrafisz. Gada głupoty. Mój też tak gadał i nadal czasem gada ;). #BójSięIRób.

FAQ: często zadawane pytania

Jeśli po naszym ostatnim spotkaniu uznasz, że kurs nie spełnił Twoich oczekiwań, dajesz mi znać, a ja zwracam Ci pieniądze bez żądania żadnych wyjaśnień, tłumaczeń itp. Po prostu dajesz znać i tego samego dnia zlecam zwrot. W ten sposób chcę zachęcić Cię do uwierzenia w swoje umiejętności. Mam nadzieję, że dzięki tej zachęcie pozwolisz sobie otrzymać mentalne i techniczne wsparcie niezbędne do tego, aby pracować z luzem i lekkością (i przestać czekać na idealny moment, bo wiesz jak z nim jest – nigdy nie nadchodzi).

Czwartki: 8.08, 15.08, 22.08, 29.08 o godzinie 18:00.

Nie, nagrania ze spotkań będą wrzucone na platformę luznatalerzu.pl i będziesz miała do nich dostęp na aż rok po zakończeniu spotkań. Warto jednak być na żywo aby móc przećwiczyć pewne rzeczy „w realu”, „na drugiej osobie” i skorzystać w 100% z kursu.

Między 1.5-2.5h. Dużo gadam, więc raczej nie ma opcji, że wyrobimy się z ewentualnymi dodatkowymi pytaniami szybciej.

Ty, jeśli:

 • masz jakąkolwiek bazę “obserwatorów” (facebook, instagram, newsletter) lub jesteś gotowa, aby zacząć taką budować podczas trwania naszego programu,
 • chcesz pracować jako psychodietetyczka, a nie tylko mówić, że chcesz pracować 😉
 • jesteś gotowa, aby  wykazać się odwagą i podejmować decyzje z “poziomu wyżej”, niż jesteś obecnie,
 • jesteś otwarta na zmianę zdania, eksperymentowanie, modyfikowanie,
 • nie boisz się feedbacku,
 • chcesz doszlifować swoją ofertę i wyjść z nią do świata.

Będziesz miała mój kontakt mailowy i w razie wątpliwości, niejasności – zachęcam do kontaktu.