SPOTKANIA NA ZOOMIE | KONKRETNE ZADANIA + EFEKTY | GWARANCJA ZADOWOLENIA ALBO ZWROT PIENIĘDZY

Kurs mentoringowy dla przyszłych specjalistek psychodietetyki

Pracuj z luzem i lekkością. Pomagaj swoim wymarzonym Klientom w skuteczny i przemyślany sposób, pozostając w tym wszystkim sobą.

Zainwestowałaś już sporo czasu, pieniędzy i energii w to, aby rozwijać się psychodietetycznie. Wiążesz z tym swoją przyszłość. Być może założyłaś już własną działalność, a może ten krok przed Tobą. Chcesz pracować z drugim człowiekiem, ale obawiasz się wielu rzeczy. Po głowie chodzą Ci pytania w stylu:

Czy jestem wystarczająco kompetentna, aby pomóc?

Skąd mam wiedzieć, że to, co zaoferuję przyniesie efekty?

Jak w ogóle może wyglądać taka pierwsza konsultacja psychodietetyczna?

Jak prowadzi się wizyty kontrolne? Na jakie tematy w ogóle mam rozmawiać z tym człowiekiem, który do mnie trafi?

O co mogę pytać, a w jakie tematy nie powinnam już wchodzić, bo to tematy na terapię?

Co jeśli trafi do mnie małomówna osoba?

Co jeśli ktoś zapyta mnie o coś, a ja nie będę tego wiedzieć?

Jeśli to czytasz, to jestem pewna, że jesteś ambitną i zdeterminowaną osobą, która lubi wyzwania i stawia sobie wysoko poprzeczkę. Jednocześnie nie brakuje Ci empatii i wyrozumiałości - gdyby było inaczej, nie kręciłaby Cię psychodietetyka. To wszystko sprawia, że napotkasz na swojej drodze te same wyzwania, z którymi mierzyłam się kilka lat temu. Popełniłam mnóstwo błędów i dziś chcę pomóc Tobie ich uniknąć. Co Ty na to?

Pracę psychodietetyczną rozpoczęłam prawie 5 lat temu. Oto, co mnie przerażało, gdy stawiałam pierwsze kroki:
#1. Nie miałam pojęcia, o co ja w ogóle mam zapytać na pierwszym spotkaniu. Ta, spoko, miałam wywiad. Ale jak zrobić, żeby to wypadło naturalnie?
#2. Nie wyobrażałam sobie, jak ma wyglądać struktura spotkań - ile razy mamy się w sumie spotkać? Czy z każdym tyle samo, czy częstotliwość i długość procesu będzie się różnić? Czego ja mogę oczekiwać i wymagać w tej współpracy? Czy mam w ogóle prawo czegoś oczekiwać?
#3. Skakałam z tematu na temat, bo nie wiedziałam jak wyselekcjonować i wybrać narzędzia dopasowane do człowieka który przede mną siedzi. Czułam, że tonę. Problemem nie był brak wiedzy, wręcz przeciwnie. Wiedziałam bardzo dużo. Ale to był bałagan i nie wiedziałam jak się w nim odnaleźć.

Na szczęście więcej robiłam, niż myślałam i bardzo szybko zweryfikowałam w praktyce co działa, a co nie. Dokładnie do tego samego będę chciała zachęcić Ciebie - nie gdybaj i nie rozkminiaj tygodniami, tylko wdrażaj i wyciągaj wnioski. Wiem również, że łatwiej się mówi, a trudniej się robi, dlatego podczas naszego mentoringowego programu zaopatrzę Cię w niezbędne narzędzia na start. A później kopnę Cię w tyłek żebyś zaczęła działać. 🥳

Efekty naszego programu?
🚀 Ruszysz z miejsca. Dzięki wykonaniu zadań które zaproponuję Ci w ramach naszego programu, realnie przygotujesz siebie i swoje narzędzia do 1. spotkania z Klientem. Po 4. spotkaniach będziesz miała wszystkie gotowe materiały na start.
🚀 Nadal będziesz się stresować przed kontaktem z drugim człowiekiem i to normalne, bo dopiero zaczynasz. Ale okiełznasz ten stres i zaczniesz działać. Dzięki przećwiczeniu własnych narzędzi w praktyce na uczestniczkach programu, sprawdzisz co się sprawdza w prawdziwej rozmowie, a co jest zbędne lub...do wywalenia.
🚀 Zaczniesz myśleć bardziej w kategoriach "usprawniania, modyfikowania, poprawiania" niż "dopieszczania". Ani Ty, ani Twój psychodietetyczny warsztat, ani strona, ani oferta nie muszą być idealne, aby zaczęły działać i przynosić efekty.

Kurs "Z luzem i lekkością"

roczny dostęp do nagrań | start 30.04, wtorek 18:00
497 297
 • 4 x około 2h spotkania na Zoomie
 • Daty spotkań: wtorki, godzina 18:00
 • 30.04, 7.05, 14.05, 21.05.
 • Część merytoryczna spotkania będzie nagrywana (prezentacja + to, co ja gadam)
 • Po każdym spotkaniu będzie przestrzeń na dyskusję, zadanie pytań, jestem dla Was dostępna do ostatniego pytania
 • Nagrania będą wrzucane na platformę luznatalerzu.pl w ciągu 7 dni od spotkania
 • Dostęp do nagrań będzie na rok

Spotkanie 1: Pierwsze spotkanie z Klientem

Jak może wyglądać pierwsza konsultacja psychodietetyczna?

Schemat wywiadu psychodietetycznego, o co zapytać?

Co robić na 1. spotkaniu, a czego unikać?

Jak zachęcić osobę do kontynuacji współpracy i zwiększyć szansę, że do nas wróci?

Jak wyznaczać cele współpracy psychodietetycznej i mierzyć jej efektywność?

EFEKT: Wiesz dokładnie czego uniknąć i o co zadbać na pierwszym spotkaniu z Klientem. Masz stworzony własny zarys wywiadu. Włączasz się z ogromną ciekawością i ekscytacją, a nie poczuciem niekompetencji i bycia niewystarczająco dobrą (zdradzę Ci moją filozofię pracy, dzięki której każde spotkanie to dla mnie przyjemność, a nie męka).

Spotkanie 2: Wywiad, spotkania kontrolne, schemat współpracy

Ćwiczenie w parach: przeprowadź swój wywiad z obcą osobą

O co możesz zapytać, a w co warto nie wchodzić?

Jak mogą wyglądać wizyty kontrolne? O co pytać i jak pytać, aby nie zniechęcić Klienta?

Zadania domowe: czy są niezbędne? Jakie można zadawać?

EFEKT: Doświadczyłaś jak to jest przeprowadzić rozmowę z praktycznie obcą osobą - przetestowałaś swój schemat wywiadu w praktyce, widzisz co działa, a co wymaga zmiany. Wiesz kiedy się wycofać, a kiedy dopytać Klienta o delikatny temat.

Spotkanie 3: Narzędzia i ćwiczenia, pytania, "trudny Klient"

Jakie narzędzia/ćwiczenia przydają się we współpracy psychodietetycznej?

Co robić, gdy trafi się "trudny klient"?

Jak otworzyć "cichą" i "małomówną" osobę?​

Magiczne pytania we współpracy psychodietetycznej - co otwiera Ci drogę do poznania świata Twojego Klienta?

Co zrobić, gdy nie znasz odpowiedzi na jakieś pytanie?

EFEKT: Znasz konkretne regułki i pytania do wprowadzenia w konsultacje z trudniejszymi Klientami (małomówni, roszczeniowi, z obniżonym nastrojem, niskim poziomem motywacji) oraz do wykorzystania w trudniejszych momentach (gdy np. zostajesz zapytana o coś, czego nie wiesz albo gdy ktoś ma wątpliwości co do skuteczności prowadzonego procesu).

Spotkanie 4: Granice, regulamin, ochrona siebie i swojego biznesu

Jak nie być matką Teresą i się nie zajechać (czyli gdzie kończy się Twoja odpowiedzialność, a zaczyna odpowiedzialność Klienta)

Kontakt pomiędzy konsultacjami

Ustalanie zasad - jakie kategorie warto wziąć pod uwagę pisząc regulamin?

Hierarchia ważności (super-istotne): Ty > Twój biznes > Twój Klient

Co się stanie, jeśli nie zadbasz o dobry regulamin? (Moja historia i prawdziwe błędy oraz ich konsekwencje)

EFEKT: Masz napisany regulamin, który chroni Ci tyłek i zapewnia Klientowi jasność zasad. Obydwie strony rozumieją po co jest każdy "paragraf" i widzą wartość w ustaleniu zasad. Nie ma niejasności, kłótni, walk o zwrot hajsu. Możesz spać spokojnie i łączyć się na konsultacje z błogim spokojem.

Poznaj opinie uczestniczek 1. edycji programu

Program "Z Luzem i Lekkością" jest dla Ciebie, jeśli...

Chcesz być świetna w tym co robisz.

Nie przeciętna, "szara", byle-jaka. Chcesz być świetna. A świetna specjalistka to taka, która KOCHA ludzi. KOCHA swoich Klientów. Wie, jak i co do nich mówić, ale przede wszystkim jak ich słuchać.

Jesteś otwarta na feedback.

Po wykonaniu każdego zadania będziesz mogła obgadać na forum efekty i poprosić o feedback.

Chcesz rozwinąć sieć wsparcia i móc przegadać z dziewczynami różne, trapiące Cię tematy.

W programie poznasz osoby, które są na identycznym lub bardzo podobnym etapie w swojej ścieżce kariery. Program będzie się składał z psychodietetyczek, które w większości jeszcze nie zaczęły pracy z drugim człowiekiem, albo zrobiły to niedawno (ostatnie 1-6 miesięcy).

Jest Ci bliska praca, w której centrum stoi człowiek.

Nie hajs, nie fejm, nie poklask i lajki. Człowiek i realna pomoc, wsparcie, które możesz mu zapewnić. Chcę pracować w programie z osobami, którym nie zależy na 100k obserwujących na Insta, a którym zależy na zadowolonych Klientach rozłączających się po spotkaniach i myślących "wow, ale się cieszę, że zainwestowałam w te konsultacje, to jedna z lepszych rzeczy, jakie mogłam dla siebie zrobić".

Chcesz łączyć się na spotkania ze swoimi Klient(k)ami z luzem i lekkością.

Chcesz mieć dobry nastrój kończąc pracę. Czuć się podładowana, a nie wykończona. To serio jest możliwe. Najlepszy dowód? Piszę tę stronę we wtorek (5.03). W sobotę 1.03 miałam operację - dzisiejsze 2 spotkania z Klientkami poprawiły mi nastrój i pozwoliły zapomnieć o trudach ostatnich dni.

Nie widzisz siebie w pozycji "guru".

Chcesz pracować jako wspieracz. Ktoś, kto towarzyszy Klientowi w procesie i jest u jego boku. Nie nauczę Cię jak zgrywać ekspertkę, która wie wszystko, zna rozwiązanie na każdy możliwy problem i obiecuje cuda - bo nie pracuję w ten sposób i uważam, że łatwo stracić frajdę z pracy, a przede wszystkim łatwo stracić w ten sposób uważność na człowieka, z którym mamy przywilej pracować.

Chcesz wyleczyć swój syndrom oszusta.

Pokażę Ci, że praca psychodietetyczki to jeden z bardziej przyjemnych zawodów, jakie można wykonywać. Mam ogromną nadzieję, że pomogę Ci porzucić nierealne oczekiwania względem siebie i wrzucić na luz. Być z drugim człowiekiem, umieć go słuchać, umieć współodczuwać, towarzyszyć mu i nie przyspieszać niczego, bo nie tędy droga. Im bardziej odpuścisz, tym lepszy będzie efekt - proces nie był, nie jest i nie będzie o Tobie. Proces jest Twojego Klienta, oddaj mu stery i patrz, jak dziej się magia.

Kurs "Z luzem i lekkością"

roczny dostęp do nagrań | start 30.04
497 297
 • 4 x około 2h spotkania na Zoomie
 • Daty spotkań: wtorki, godzina 18:00
 • 30.04, 7.05, 14.05, 21.05.
 • Część merytoryczna spotkania będzie nagrywana (prezentacja + to, co ja gadam)
 • Po każdym spotkaniu będzie przestrzeń na dyskusję, zadanie pytań, jestem dla Was dostępna do ostatniego pytania
 • Nagrania będą wrzucane na platformę luznatalerzu.pl w ciągu 7 dni od spotkania
 • Dostęp do nagrań będzie na rok

Kurs + indywidualny mentoring (4 spotkania)

roczny dostęp do nagrań | start 30.04 | możliwość płatności w ratach 0% lub paypo | 4x 50-minutowe konsultacje mentoringowe
1197 997
 • Wszystko to, co po lewej
 • 4 indywidualne spotkania 50-minutowe
 • Podczas mentoringu indywidualnego zbadamy główne obszary, nad którymi chciałabyś popracować i zaprojektujemy konkretne kroki do wdrożenia przez kolejne 3 spotkania
 • Spotkania są do wykorzystania w ciągu 90 dni od startu kursu

Otrzymujesz gwarancję zadowolenia albo zwrot pieniędzy. Bez żadnych wyjaśnień, argumentacji. Albo kurs spełnia Twoje oczekiwania i czujesz, że to były świetnie zainwestowane pieniądze, dzięki którym realnie ruszasz do przodu na swojej ścieżce zawodowej, albo nie. Oceniasz to pod koniec i dajesz mi znać. To z mojej strony zachęta do tego, abyś weszła na psychodietetyczny rynek, bo Cię potrzebujemy. Klientów w potrzebie jest więcej niż Specjalistów.

Podsumowując

Co ode mnie otrzymasz?

#1. Kupując kurs otrzymujesz dostęp do nagrań na rok. Zachęcam do udziału na żywo, bo to właśnie tam przećwiczymy wiele rzeczy na bieżąco, przedyskutujemy trapiące Cię tematy i będziesz mogła uzyskać odpowiedź na nurtujące Cię pytania, ale jeśli nie dasz rady być na żywo - wygodnie nadrobisz powtórkę.

#2. Kurs trwa 1 miesiąc (4 spotkania), zaczynamy we wtorek 30.04 o godzinie 18:00 i spotykamy się następnie co tydzień o tej samej porze, pod tym samym linkiem, na Zoomie.

#3. Po zakończeniu kursu otrzymasz ode mnie zaproszenie do kolejnego kursu uzupełniającego - tym razem popracujemy nad marketingiem i sprzedażą. Pogadamy więcej o pozyskiwaniu Klienta, sprzedaży produktów, stworzeniu własnej oferty i umiejętnej komunikacji. Wszystko cały czas w oparciu o filozofię "człowiek w centrum".

#4. Podczas trwania kursu "Z luzem i lekkością" możesz wykorzystać kontakt mailowy ze mną i podsyłać mi wykonywane na bieżąco 'zadania domowe', które będę proponować. Nie będziesz oczywiście z niczego rozliczana i ja nie będę niczego sprawdzać, zachęcam do ich wykonania, bo program ma prowadzić do realnych zmian, ale sama ocenisz najlepiej na co masz zasoby.

#5. Każde spotkanie będzie trwać około 2h. Z częścią dyskusyjną i Q&A na końcu może się przedłużyć do 2.5h. Część dyskusyjna, ćwiczeniowa itp. nie będzie nagrywana.

#6. Jeśli wybierasz wariant programu z indywidualnym mentoringiem, to spotkamy się dodatkowo 4 razy w ciągu 90 dni od rozpoczęcia programu. Oznacza to, że możemy ruszyć z indywidualnym mentoringiem po zakończeniu programu i "dopieścić" to, czego się dowiedziałaś i co odkryłaś.

Pomyśl, że gdzieś tam jest osoba, która szuka dokładnie Ciebie.

Nie mnie, ani żadnej innej psychodietetyczki, którą śledzisz, tylko właśnie Ciebie. Twojego charakteru, Twojej historii, Twojego poczucia humoru, Twojego sposobu prowadzenia spotkań. Każda specjalistka jest inna i na swój sposób wyjątkowa. Nie pozbawiaj swoich przyszłych, zadowolonych Klientów okazji do współpracowania z Tobą, tylko dlatego że zlepek neuronów w czaszce mówi Ci, że nie potrafisz. Gada głupoty. Mój też tak gadał i nadal czasem gada ;).

#BójSięIRób - ale teraz z luzem i lekkością 🚀

Poznaj opinie uczestniczek 1. edycji programu

FAQ: często zadawane pytania

Jeśli po naszym ostatnim spotkaniu uznasz, że kurs nie spełnił Twoich oczekiwań, dajesz mi znać, a ja zwracam Ci pieniądze bez żądania żadnych wyjaśnień, tłumaczeń itp. Po prostu dajesz znać i tego samego dnia zlecam zwrot. W ten sposób chcę zachęcić Cię do uwierzenia w swoje umiejętności. Mam nadzieję, że dzięki tej zachęcie pozwolisz sobie otrzymać mentalne i techniczne wsparcie niezbędne do tego, aby pracować z luzem i lekkością (i przestać czekać na idealny moment, bo wiesz jak z nim jest – nigdy nie nadchodzi).

30.04, 7.05, 14.05, 21.05 – są to wtorki o godzinie 18:00.

Nie, nagrania ze spotkań będą wrzucone na platformę luznatalerzu.pl i będziesz miała do nich dostęp na aż rok po zakończeniu spotkań. Warto jednak być na żywo aby móc przećwiczyć pewne rzeczy „w realu”, „na drugiej osobie” i skorzystać w 100% z kursu.

Między 1.5-2.5h. Dużo gadam, więc raczej nie ma opcji, że wyrobimy się z ewentualnymi dodatkowymi pytaniami szybciej.

Osobom, które założyły swoje działałności i idą w psychodietetykę na serio, tak na 100%. Dzięki mentoringowi będziemy mogły dopieścić to, czego dowiedziałaś się w programie i wyjść nieco poza – dopowiem to, co niejasne i podejdziemy na maksa indywidualnie do potrzeb Twoich, Twojego biznesu oraz Twoich (przyszłych) Klientów.

Każda osoba, która poszukuje praktycznego wprowadzenia do pracy z drugim człowiekiem. Jeśli lubisz konkret, chcesz dostać regułki, frazy, pytania, szablony, schematy – wskakuj na pokład. Teorię przeczytasz w podręczniku. Ja chcę Ci przekazać tzw. know-how, czyli „mięso” z konsultacji i kilkuletniego doświadczenia.

Będziesz miała mój kontakt mailowy i w razie wątpliwości, niejasności – zachęcam do kontaktu.

Napisz do mnie na psychodietetyka@olaskwirut.pl i daj znać, czy chcesz się umówić na pierwsze spotkanie 'od razu’, czy wolisz się wstrzymać i ruszyć po programie.

Mam ogromną nadzieję, że tak i wstępnie planuję kolejną edycję na czerwiec/lipiec 🙂 To zależy od zainteresowania potencjalnych uczestniczek.

Jeśli jesteś zapisana na mój specjalistyczny newsletter, to stay tuned. Taki program właśnie powstaje. 🔥