kurs online

Pożegnaj objadanie w 7 krokach

nauczę Cię jak trzymać w domu ulubione przekąski bez obawy, że się nimi objesz, a także kończyć posiłek w momencie przyjemnego nasycenia (nawet jeśli teraz się przejadasz)

Starasz się jeść zdrowo, ale im bardziej próbujesz, tym jest gorzej?

Masz wrażenie, że nie potrafisz nad sobą zapanować, gdy w pobliżu znajdują się smaczne przekąski?

Odkąd pamiętasz wyjadasz wszystkiego z talerza, nawet gdy jesteś już najedzona?

Gdy złamiesz jedną z zasad dietetycznych, trudno Ci się powstrzymać przed zjedzeniem wszystkiego wokół?

Stresują Cię sytuacje, w których jesz z innymi ludźmi coś, co nie jest przygotowane przez Ciebie i nie wiesz, ile ma kcal?

Spędzasz zbyt dużo czasu rozmyślając, czy możesz coś zjeść?

Mimo fizycznego najedzenia często nadal chce Ci się jeść i Twoja głowa woła o słodkie lub słone przekąski, mimo że dopiero co jadłaś?

A może masz już dość ciągłego podjadania w ciągu dnia?

Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałaś "tak", to jesteś we właściwym miejscu.

Przygotowałam dla Ciebie 7 kroków, dzięki którym

Będziesz potrafiła jeść ulubione produkty w kontrolowanych ilościach

Zaczniesz jeść zgodnie z sygnałami głodu i sytości

Jedzenie stanie się dla Ciebie bardziej neutralne, będzie "po prostu jedzeniem"

Skończysz posiłek w momencie przyjemnego najedzenia, nie przejedzenia

Po kilku tygodniach będziesz się zauważalnie mniej objadać

Odzyskasz czas na dawne zainteresowania i hobby - nie będziesz myślała ciągle o jedzeniu

Będziesz mogła podróżować, jeść na mieście i odwiedzać rodzinę bez strachu o kalorie

Uniezależnisz się od wagi kuchennej i aplikacji do liczenia kcal

Co konkretnie znajdziesz w kursie?

Ocena zasobów. W tym kroku określimy czego Ci potrzeba, abyś miała czas i energię do wprowadzania elementów z kursu w życie. Bez dobrego przygotowania można się rozczarować i szybko zniechęcić, więc się tym zajmiemy na starcie. Wykonasz ćwiczenie które będzie pierwszym krokiem do złapania kontaktu ze sobą i dowiedzenia się czegoś o sobie!

Zakolegujemy się z samoobserwacją. Zaproponuję Ci kilka narzędzi do tego, abyśmy jak najszybciej zlokalizowały przyczynę Twoich problemów z odżywianiem i mogły się z nią rozprawić.

W tym kroku omówię dla Ciebie 7 żywieniowych przyczyn objadania wraz z rozwiązaniami. Poszukamy wspólnie ile z tych przyczyn znajduje się w Twoim aktualnym odżywianiu i zastanowimy się, jakie drobne zmiany  zechcesz wprowadzić w kolejnych tygodniach.

Ten krok sprawi, że odzyskasz kontakt z sygnałami głodu i sytości. Twoje ciało zacznie regularnie wysyłać Ci informacje że należy zacząć lub skończyć jeść. Dzięki “wewnętrznej nawigacji”, jedzenie będzie dla Ciebie dużo łatwiejsze, a aplikacja do liczenia kcal zbędna.

Tu rozpoznamy które produkty Ci służą, a które zwyczajnie zajmują miejsce i podtrzymują problem z objadaniem. Zastanowimy się: co lubisz jeść, co Cię syci i po czym nie chce Ci się podjadać, a które posiłki zwyczajnie się nie sprawdzają.

Na tym etapie uregulujemy Twoje potrzeby energetyczne, czyli (jeśli będzie taka konieczność) stopniowo dodamy trochę energii do Twoich posiłków. Ten etap jest kluczowy do tego, aby Twoja głowa przestała chcieć się objadać na zaś. Potrzebujemy wyprowadzić Twój umysł ze stanu zagrożenia, a to właśnie robi przewlekły deficyt kaloryczny.

Oswoimy to, czym się objadasz po to, abyś nie czuła tak dużego popędu i zainteresowania “zakazanymi” produktami. Spokojnie – celem tego kroku absolutnie nie jest to, abyś teraz cały czas jadła czipsy, ciastka i czekoladę. Celem jest sprawienie, abyś to Ty miała kontrolę nad jedzeniem – nie jedzenie nad Tobą. Żeby tak się stało, musimy przestać unikać określonych produktów, ale MĄDRZE i NA SPOKOJNIE je wprowadzać. Znajdziesz wszystkie konieczne wskazówki aby to zrobić w kroku 7.

Pozbycie się problemów z objadaniem jest możliwe, nawet jeśli

Jesteś przyzwyczajona do bycia na dietach. Boisz się jak to będzie bez kontrolowania jedzenia.

W kursie nauczysz się jak ZDROWO kontrolować jedzenie, tak aby to działało na Twoją korzyść. Zauważ, że to właśnie teraz tej kontroli nie masz. Często jest tak, że im bardziej się staramy być na diecie i podporządkować jakimś zasadom, tym gorszy jest efekt. W dodatku nie ma tam miejsca na Twoje potrzeby i decyzje; na co mam ochotę? kiedy i ile tego zjem? To ciągłe podporządkowanie. W kursie odkryjesz najlepszy dla SIEBIE sposób odżywiania, dzięki czemu objadanie będzie stopniowo znikać z Twojego życia.

Wydaje Ci się, że kurs jest zbyt drogi

Kurs to inwestycja 249 zł (regularna cena). To prawdopodobnie tyle samo lub mniej, ile miesięcznie wydajesz na produkty, których zjedzenia następnie żałujesz.

Boisz się, że bez liczenia kcal przytyjesz

Może tak być, że Twoja masa ciała wzrośnie. Jest to prawdopodobne szczególnie, jeśli jesteś teraz w niedowadze. Twój organizm może potrzebować dojść do swojej bezpiecznej masy ciała, aby przestać się objadać. Jeśli natomiast nie jesteś w niedowadze, a Twoja masa ciała konsekwentnie wzrastała po każdej diecie, której próbowałaś - to najpewniej zauważysz stabilizację, z niewielkimi odchyłami (+) lub (-) 2-3 kg. To wskutek diet kilogramy wariują. Jeśli jesteś gotowa na to, aby zatrzymać proces tycia i ustabilizować swoją masę, zamiast obserwować ciągłe wahania - to kurs Ci w tym pomoże.

Dotychczasowe próby nie działały

Jeśli do tej pory liczyłaś kalorie i bazowałaś na samodyscyplinie, albo jadłaś jabłko gdy miałaś ochotę na batona, albo pilnowałaś jadłospisu z deficytem lub zmuszałaś się do ćwiczeń, by "odrobić" napad...to bez obaw. Tu tego nie znajdziesz, bo każda z powyższych "strategii" będzie nasilać problem, a nie go wygaszać. W kursie znajdziesz sprawdzone naukowo działania, z których wybierzesz te które "czujesz" najbardziej. Bez spiny, po swojemu.

Nie masz czasu i jesteś zabiegana

Jeśli znajdziesz 20 minut raz w tygodniu, to będzie git. Więcej nie trzeba.

Boisz się, że kupisz kurs ale z niego nie skorzystasz

Kup kurs, pobierz karty pracy, wydrukuj je i połóż go na biurku. Zajmie Ci to 10 minut i znacznie zwiększy szansę, że zajrzysz do materiałów. Wszystko co najważniejsze znajdziesz w tych kartach pracy. Nie musisz nawet włączać lekcji, jeśli nie chcesz, a zmiany zaczną się dziać w Twojej głowie dzięki czytaniu i układaniu ważnych informacji w głowie.

Masz obawę, że podążając za radami z kursu będziesz jadła tylko niezdrowe rzeczy

Tak nie będzie, bo w kursie nie zachęcam Cię do jedzenia czegokolwiek, na co masz ochotę. W kursie zachęcam Cię do: 1. jedzenia regularnych posiłków złożonych z tego, co Ci smakuje i co Cię odżywia (!!!) 2. Oswajania powoli i w kontrolowanych ilościach produktów, które lubisz jeść dla przyjemności. Zachęcam Cię od wypracowania SWOJEGO balansu między produktami dobrymi dla ciała i dobrymi dla głowy.

Ten kurs nie jest dla wszystkich. Nie kupuj go, jeśli:

Jesz regularnie, czujesz się świetnie po posiłkach, masz kontrolę nad tym co, kiedy i w jakich ilościach zjadasz, a ewentualne problemy są w Twoim odczuciu związane z emocjami, myślami itp. W kursie nie ma nic na ten temat.

Jesteś nastawiona na odchudzanie i tego oczekujesz od kursu. Nie dopuszczasz do siebie myśli, że Twoja masa ciała może się ustabilizować.

Spodziewasz się planu dietetycznego i rad odnośnie tego, ile masz jeść kcal i ile razy w tygodniu ćwiczyć - nie znajdziesz tego typu informacji w moich produktach.

Kup go, jeśli:

Jesteś gotowa na to, aby pożegnać objadanie i jeść zgodnie z potrzebami Twojego ciała i zdrowym rozsądkiem

Masz 20 minut w tygodniu na pracę z materiałami z kursu

Podoba Ci się moje podejście do odżywania które znasz z podkastów, instagrama itp.

Wyobraź sobie, że...

Jesz posiłki z przyjemnością, nawet te przygotowane przez inne osoby

Nie stresujesz się już kaloriami, gramami tłuszczu i innymi tego typu rzeczami. Rozumiesz już jak wiele elementów składa się na racjonalne odżywianie i wiesz, że kalorie nie muszą być Twoim wrogiem.

Odzyskujesz spontaniczność i czas, Twoje życie towarzyskie rozkwita

Nie musisz już odmawiać wyjść z innymi, okłamywać że "jadłaś w domu" i wymigiwać się od zamawiania albo zazdrościć innym, że jedzą deser - "a Ty nie możesz". Jedzenie nie hamuje Cię przed życiem. Jesz, aby żyć - nie na odwrót.

Pracujesz sobie w domu lub w biurze i nie myślisz o przekąskach, które masz koło siebie

Bo jedzenie nie ma już takiej wartości, jak kiedyś. Dzięki właściwemu odżywieniu jest już tylko jedzeniem. Słodycz do kawki nie stanowi grzechu ciężkiego, a kupienie dania gotowego do podgrzania jest czymś praktycznym, a nie złym. Masz kontrolę i ufasz sobie.

Oszczędzasz mnóstwo pieniędzy

Przeliczałaś sobie kiedyś ile kosztuje Cię problem w odżywianiu? Nie wspominając o kosztach psychicznych i fizycznych (wzdęcia, złość, wyrzuty sumienia, pretensje, ból brzucha, zgaga, biegunki, zaparcia...) objadanie się jest zwyczajnie drogie.

To wszystko jest jak najbardziej możliwe. Skąd to wiem?

Bo kurs "Pożegnaj objadanie w 7 krokach" to zbiór ćwiczeń i teorii, które dają najlepsze rezultaty podczas współprac indywidualnych z moimi Klientkami.

Dzięki formule kursu ta sama wiedza jest dla Ciebie dostępna od ręki, 24/7 i w znacznie niższej cenie, niż konsultacje.

Gotowa na wspaniałe zmiany?

Kurs online

Pożegnaj objadanie w 7 krokach
249
  • Dożywotni dostęp do kursu
  • Interaktywne karty pracy
  • 9 lekcji
  • Wybierz ten kurs jeśli masz kłopot z odczuwaniem głodu, sytości, regularnie się przejadasz, ciągle myślisz o jedzeniu i masz wrażenie, że nie możesz sobie zaufać

Dostępne formy płatności

blik, szybkie przelewy, zapłać później (paypo, twisto)

płatności są obsługiwane przez bramkę płatniczą imoje - to odpowiednik przelewów24, payu itp.

Z kim będziesz pracować?

Nazywam się Ola Skwirut. Jestem cerytifkowanym dietetykiem, psychodietetykiem i specjalistą od zaburzeń odżywiania. Temat objadania znam zarówno z podręczników, jak i z własnego życia.

W 2015 roku pojawiły się u mnie epizody objadania. Wiem jak to jest czuć tę dziką, obezwładniającą wręcz potrzebę objedzenia się. Wiem jak to jest stać w sklepie i patrzeć na półki, bojąc się, że wszyscy wokół wiedzą co właśnie robimy i planujemy. Pamiętam bolący brzuch i pot na całym ciele, gdy skończyłam jeść 5000kcal w 15 minut. Pamiętam z jakimi wyrzutami sumienia szłam na siłownię, wierząc że sobie w ten sposób pomogę i "zniweluję szkody". A od jutra przecież będzie inaczej!

Nie wiedziałam, że sobie szkodzę. Nie rozumiałam, z czego wynikają moje problemy w żywieniu.

Dziś chcę być dla Ciebie tą osobą, której mi zabrakło lata temu i dostarczyć Ci wiedzę, dzięki której uwolnisz się z błędnego koła objadania.

Możesz sama sobie pomóc z narzędziami, które dla Ciebie przygotowałam. Nie rezygnuj z siebie. Ja męczyłam się z tym 3 lata. Nie pozwól sobie na ani jeden dzień dłużej.

FAQ

Jestem przekonana, że mój kurs Ci pomoże, bo używam tych samych narzędzi we współpracach 1:1 i Klientki mają świetne efekty. Uważam, że każdy powinien móc sprawdzić je u siebie – dlatego jeśli przerobisz cały kurs, wykonasz zadania i nie zauważysz żadnej poprawy, zwrócę Ci 100% kwoty. Warunkiem koniecznym jest podesłanie mi wypełnionych zadań, w celu zweryfikowania że przerobiłaś kurs.

7 kroków które omawiam dla Ciebie w kursie mają na celu zaspokoić Twoją fizjologiczną potrzebę jedzenia. Dzięki kursowi Twój umysł, który zapewne miesiącami lub latami żył w restrykcjach (także nieuświadomionych!) będzie mógł poczuć się bezpiecznie. Gdy tak się stanie, jedzenie straci na wartości a popęd w kierunku objadania się istotnie zmaleje. Te 7 kroków zaczerpnęłam z terapii CBT i elementów Jedzenia Intuicyjnego. 

Po zakupie kursu otrzymasz filmik z instrukcjami – dowiesz się jak poruszać się po platformie, jak się zalogować, gdzie znajdziesz karty pracy itp. Poradzisz sobie bez problemu 🙂 

Za kurs możesz zapłacić BLIKiem, szybkim przelewem, przelewem tradycyjnym, paypalem. W zależności od formy płatności dostęp otrzymasz od razu lub dopiero po zaksięgowaniu (przelew tradycyjny).

Napisz do mnie maila na psychodietetyka@olaskwirut.pl podając numer zamówienia albo imię i nazwisko. Jak najszybciej przydzielę Ci dostęp ręcznie, o ile opłata za kurs została zaksięgowana.

Nie musisz. Jeśli nie widzisz w tym sensu albo nie czujesz się na to gotowa, nadal możesz wdrażać z powodzeniem 6 kroków z kursu, obserwując poprawę.

Nie jest to pewne. Może być tak, że przerabiając kurs Twoja masa ciała się ustabilizuje albo zmaleje. Jeśli jesteś w niedowadze – pewnie przytyjesz. Jeśli nie – może być różnie. Pamiętaj, że masz wybór i w każdej chwili możesz przerwać działania albo spróbować innych. Moim celem nie jest to, żebyś przytyła i nie zawsze jest potrzebny wzrost masy ciała. Najczęściej jest tak, że kilogramy się stabilizują (przestajesz chudnąć i tyć po 10-15 kg w ciągu roku) i nie zmagasz się już z ciągłym jojo.

Napisz do mnie na psychodietetyka@olaskwirut.pl i opisz w czym potrzebujesz wsparcia, a ja Ci doradzę lub odradzę kurs.