kurs online

Pokonaj objadanie się

uwolnij się od myślenia o jedzeniu i ciesz się bardziej intuicyjnym odżywianiem

Kurs jest stworzony dla Ciebie, jeśli

Chcesz nauczyć się jeść słodycze w kontrolowany sposób

Utrata kontroli nad jedzeniem to często wynik kilku konkretnych mechanizmów. Poznanie ich umożliwi Ci wdrożenie odpowiednich zmian i cieszenie się ulubionymi produktami z pełnym zaufaniem do siebie.

Chcesz jeść intuicyjniej

W trakcie kursu pomożemy Ci odzyskać wiarę w to, że możesz samodzielnie decydować o tym co jeść, kiedy jeść i ile jeść. Przez jakiś czas może być potrzebny delikatny schemat postępowania (który Ci elegancko objaśnimy), ale wychodzimy z założenia że znasz siebie najlepiej - i chcemy pomóc Ci to z siebie wydobyć!

Chcesz przestać się objadać, żeby czuć się lepiej w swoim ciele

Wyjaśnimy Ci dlaczego to właśnie nieustanne bycie na diecie prowadzi do wzrostu masy ciała i w jaki sposób włączenie do menu ulubionych posiłków przyczyni się do stabilizacji wagi.

Zależy Ci na odzyskaniu życia, w którym jedzenie jest miłym dodatkiem, a nie stanowi "centrum" każdego dnia

Myślenie o jedzeniu, porównywanie się z innymi, nadmierne przejmowanie się swoim wyglądem jest wyczerpujące. W kursie wyjaśnimy Ci związki przyczynowo-skutkowe, dzięki którym spojrzysz na swoje przeszłe oraz aktualne zachowania ze znacznie większą łagodnością i wyrozumiałością. Obserwuj, jak zmieni się relacja z samą sobą!

Po przerobieniu kursu rozpoznasz własne przyczyny napadów objadania i wdrożysz dopasowane do Ciebie strategie. Szkoda czasu i energii na błądzenie i tracenie kolejnych tygodni oraz miesięcy ze swojego życia.

Czym ten kurs różni się od innych tego typu produktów?

Koleżeńską atmosferą, prostym językiem - zrozumiesz o co chodzi niezależnie od wiedzy, z jaką dołączasz.

Konkretami - szanujemy Twój czas i starałyśmy się przekazać wszystko co warto wiedzieć w temacie tak, aby Cię nie zanudzić. Sama ocenisz, czy się udało.

Ludzkim, empatycznym podejściem - same zmagałyśmy się z napadami objadania i doskonale wiemy jak to jest czuć, że nie ma się nad sobą kontroli.

Co o kursie mówią inni?

Czy mogę dostać próbkę kursu?

Pewnie! Pobierz darmową lekcję kursu wraz z materiałami uzupełniającymi.

.

Czy dowiem się czegoś nowego?

Najprawdopodobniej tak. Rzuć okiem na spis treści i oceń sama.

Basic

249 149
  • Dożywotni dostęp do kursu
  • 24h na ocenę czy kurs Ci odpowiada - jeśli nie, zwrot $
  • Ścieżki mp3 do każdej lekcji - wygodny odsłuch możliwy w każdym miejscu
  • E-book "Odzyskaj Kontrolę Nad Jedzeniem"
  • Webinar: Jak poradzić sobie z bezmyślnym podjadaniem?

FAQ

Możesz mieć pewność, że nic się nie zmieni wtedy, kiedy nie będziesz próbować i szukać dalej. Każdy krok związany z poszerzaniem wiedzy, poznawaniem doświadczeń innych, podejmowaniem nowych działań stwarza szansę na to, że za pół roku Twoje życie będzie wyglądało inaczej. Może zupełnie inaczej i na dobre pożegnasz napady – kto wie? Nie ma dwóch osób, które o technikach wychodzenia z objadania opowiadają tak samo, kto wie czy nasze lekcje nie zainspirują Cię i nie napełnią nadzieją, że się da? Wierzymy z całego serca, że skoro nam udało się odzyskać kontrolę nad jedzeniem, to Tobie również się uda – bo dlaczego niby nie? Czy to będzie wymagało pracy? Tak. Twojego czasu? Tak. Zmiany pewnych zachowań? Z całą pewnością. Ale naprawiasz relacje z jedzeniem po swojemu, we własnym tempie, dając sobie czas na przyswajanie treści powolutku, a kurs jest dostępny dla Ciebie 24/7, 365 dni w roku. Czy to będzie nasz kurs, czy współpraca z psychoterapeutą/psychodietetykiem, czy kolejny e-book – to nie ma większego znaczenia, po prostu próbuj dalej i nie rezygnuj z siebie. Bo kto o Ciebie zawalczy, jak nie Ty?

Po wykupieniu kursu otrzymujesz natychmiastowo dostęp do panelu kursanta – masz możliwość obejrzeć lekcje które Cię interesują i zadecydować, czy kurs spełnia Twoje oczekiwania i chcesz z z nim pracować dalej. Jeśli tak nie będzie, napisz proszę maila na olaskwirut@gmail.com -a ja zlecę zwrot pieniędzy, który prawdopodobnie otrzymasz w ciągu max. 72h od otrzymania Twojej wiadomości.

Bo na konsultacjach widzę, że 9.8/10 przypadków wynika z niewiedzy. Nikt w szkole nie tłumaczy nam jak działa fizjologia, metabolizm, jak bilansować posiłki i jakie zagrożenia wiążą się ze stosowaniem różnych diet – keto, postów przerywanych czy “detoksów” soczkowych. Wierzę, że nie chcesz sobie zaszkodzić i że żadne podejmowane do tej pory działania nie miały na celu doprowadzenia Cię do napadów. Serio, wierzę bo ja również kiedyś zabłądziłam. Ten kurs to wręczenie Ci kozackiego GPS-a (nawet nie mapy czy kompasu), stanie tuż obok i dopingowanie Cię w procesie.

Obydwie prowadzimy podkast i nagrywamy filmy na YouTube. Znajdziesz je wpisując “Wittalna/Kinga Wittenbeck” i “Ola Skwirut” w odpowiednich kanałach – spotify, apple podcast, google podcast, YouTube.

Obydwie jesteśmy z wykształcenia dietetyczkami oraz psychodietetyczkami.

Za kurs możesz zapłacić przelewem, blikiem, PayPalem. Jeśli płacisz przelewem, to muszę zatwierdzić dostęp ręcznie po otrzymaniu przelewu – tak więc czas oczekiwania na dostęp do kursu może się wydłużyć do 2-3 dni. 

Pisz koniecznie na olaskwirut@gmail.com – rozwiążemy to tak szybko, jak to możliwe. 

Kurs przygotowały dla Ciebie psychodietetyczki z luźną gumą w gaciach, które same latami zmagały się z napadami objadania - a teraz z łatwością mogą wejść w Twoje buty i pomóc Ci odnaleźć najskuteczniejsze techniki radzenia sobie z napadami. Masz ochotę poznać nas lepiej przed wspólną pracą w kursie? Wysłuchaj odcinków, w których opowiadamy o własnych zmaganiach.

Ola Skwirut

Kinga Wittenbeck @wittalna