odświeżona edycja kursu online

Pokonaj objadanie się

uwolnij się od myślenia o jedzeniu i zobacz, że potrafisz decydować o tym, kiedy kończysz jeść - nawet jeśli dotychczasowe próby nie działały

PREMIERA MAJ/ CZERWIEC 2023

Co czeka na Ciebie w nowej wersji?

Uproszczona samoobserwacja

Zbierzemy tak samo dobre wnioski, przy mniejszym nakładzie pracy i większym ułatwieniu Ci życia. Bez samoobserwacji tracimy dużo, więc przygotowałam dla Ciebie kilka sposobów na zebranie istotnych danych 🙂

Ćwiczenia i materiały związane z obrazem ciała, ciałożyczliwością

Pokażę Ci, że możesz i potrafisz traktować swoje ciało z należnym mu szacunkiem niezależnie od tego, co o nim myślisz i czy Ci się podoba. Nie musisz siebie kochać i akceptować, aby czerpać korzyści z bardziej życzliwej postawy wobec samej siebie. Zasługujesz na to, aby być dla siebie dobrą.

PDF do pobrania z GOTOWYMI inspiracjami na posiłki i przekąski do kupienia w żabce, biedrze i lidlu

Pokażę Ci, że możesz i potrafisz traktować swoje ciało z należnym mu szacunkiem niezależnie od tego, co o nim myślisz i czy Ci się podoba. Nie musisz siebie kochać i akceptować, aby czerpać korzyści z bardziej życzliwej posUpewnimy się, że jesteś przygotowana na fale głodu niezależnie od tego, gdzie aktualnie przebywasz!tawy wobec samej siebie. Zasługujesz na to, aby być dla siebie dobrą.

Konkretne etapy, wskazówki i kroki do zmian żywieniowych

Tylko takich, na jakie masz gotowość. Ja daję Ci szablon, Ty go wypełniasz po swojemu. Dowodzisz w procesie, a ja towarzyszę w razie gdybyś poczuła się zagubiona. Damy radę!

Oprócz tego w nowej edycji położyłam nacisk na krótkie lekcje, mało mojego gadania i dużo Twojego robienia. Znajdziesz sporo ćwiczeń i materiałów uzupełniających - po to abyś jak najmniej siedziała przy kompie, a jak najwięcej działała i realnie zmieniała. Dokładny spis treści kursu wyślę Ci mailowo podczas premiery🔥

Zasługujesz na życie bez napadów objadania.

Zasługujesz na życie, w którym jedzenie nie odbiera Ci radości, relacji, intymności, miłości i rozwoju.

Zainwestowanie w swoją relację z jedzeniem to poprawa jakości życia przez wszystkie kolejne lata.

Wyjście z zaburzonej relacji z jedzeniem jest możliwe, nawet jeśli...

Jesteś przyzwyczajona do bycia na różnych dietach i kontrolowania tego, co jesz. Boisz się jak to będzie bez kontrolowania jedzenia.

Zauważ, że to właśnie wszelkie próby dopasowania się do zewnętrznych zasad (skrupulatne liczenie kalorii, odważanie jedzenia co do grama) prowadzą do późniejszej utraty kontroli. Nie ma tam miejsca na Ciebie i Twoje autentyczne decydowanie: na co mam ochotę, kiedy i ile tego zjem. To ciągłe podporządkowanie. W kursie nauczę Cię jeść po swojemu i dopasowywać się do tego, co Ty uznasz za najlepsze. Na start opowiem o kilku wskazówkach i ćwiczeniach żebyś wiedziała od czego zacząć i poczuła się bezpieczniej. Później sama zobaczysz co działa, a co nie. Jak się pewnie domyślasz - robimy więcej tego pierwszego, mniej tego drugiego.

Boisz się, że Twoja masa ciała wzrośnie

Okazuje się, że wprowadzenie struktury posiłków (o której opowiadam w kursie) raczej sprzyja utrzymaniu masy ciała, dzięki wprowadzonej przewidywalności. Nasz poziom cukru jest stabilniejszy, dzięki czemu głód i apetyt nas nie zaskakują. Masa ciała często wzrasta przez brak kontroli po restrykcjach dietetycznych. My ją w kursie przywracamy.

Dotychczasowe próby pokonania napadów NIE działały, mimo Twoich dużych starań

Jeśli do tej pory liczyłaś kalorie i bazowałaś na samodyscyplinie.
Albo jadłaś jabłko lub wafle ryżowe, gdy miałaś ochotę na batona.
Albo pilnowałaś jadłospisu z deficytem.
Albo spalałaś kalorie na treningu, żeby "odrobić" napad.
To bez obaw. Tu tego nie znajdziesz, bo każda z powyższych "strategii" będzie raczej nasilała napady, a nie je wygaszała. W kursie znajdziesz sprawdzone naukowo działania, z których wybierzesz te które "czujesz" najbardziej. Bez spiny, po swojemu.

Wyobraź sobie, że...

Posiłki na mieście są dla Ciebie przyjemnością i nie masz tętna jak po sprincie na autobus, gdy jesz burgera

Dzięki kursowi przestaniesz dzielić jedzenie na dobre i złe oraz wprowadzisz przewidywalność, co sprawi że Twoje myślenie i emocje wokół jedzenia staną się bardziej...spokojne.

Twoje życie towarzyskie i intymne ma się świetnie, bo nie musisz już nic ukrywać i rezygnować ze zbliżeń przez dyskomfort związany z napadami

Wiele klientek opowiada o tym, jak na ostatnią chwilę odmawiało wyjścia do znajomych z obawy przed tym co zjedzą albo przez ból brzucha związany z tym, że właśnie skończyły się objadać. Niektóre wspominają też o tym, jak ich życie intymne cierpi przez wzdęcia, bóle brzucha i fatalne samopoczucie spowodowane napadami. Skończmy to.

Nie musisz zastanawiać się co i kiedy zjesz, bo masz plan przygotowany wcześniej

Na początku będziemy organizować i planować. Całkiem sporo. Ale to przejściowe i tylko dlatego, że nasz mózg potrzebuje bezpieczeństwa i przewidywalności. Struktura posiłków pomaga odciążyć głowę od myślenia o jedzeniu i uregulować hormony głodu i sytości. Pomyśl tylko jak świetnie będziesz się czuła, kiedy przez większość czasu będziesz delikatnie głodna lub przyjemnie najedzona - bez skrajnego uczucia przepełnienia lub wilczego głodu.

Oszczędzasz kilkaset złotych miesięcznie

Klientki opowiadały, że przeciętne tygodniowe wydatki związane z napadami wahały się od 50 zł do nawet 350 zł. Nie wspominając już o kosztach związanych ze zdrowiem psychicznym i fizycznym. Dołączenie do kursu to jednorazowa opłata, a dostęp do każdej kolejnej aktualizacji otrzymujesz za darmo.

Zapisz się na listę osób zainteresowanych i otrzymaj specjalną zniżkę oraz informację o nowym kursie jako pierwsza. Zapis do niczego nie zobowiązuje, pozwala mi jedynie pozostać z Tobą w kontakcie.