grupowy kurs online | 6 tygodni wspólnej zmiany

Jak nazwać ten kurs?

Seria transformujących spotkań, po których Twoje spojrzenie na odżywianie, ciało i ruch odmieni się o 180 stopni.

Droga Kobieto,

Jeśli to czytasz, to znaczy, że zmagasz się z jakimś rodzajem problematycznej relacji z jedzeniem.

Może są to nazwane i zdiagnozowane zaburzenia odżywiania.
Może są niezdiagnozowane.

A może nie spełniasz kryteriów diagnostycznych, ale wiesz i czujesz w głębi serca, że Twoje myśli i uczucia dotyczące jedzenia nie są "normalne". Nie są takie, jakie były kiedyś.
Nie są takie, jakie mają inni. Nie są takie, jakich byś sobie życzyła.


I to jest wystarczający powód, aby szukać wsparcia i pomocy, bo nie potrzebujesz diagnozy, aby chcieć dla siebie wszystkiego, co najlepsze.

Kurs, do którego Cię zapraszam będzie przełomem i odblokowaniem tego co sprawia, że "stoisz w miejscu" mimo ogromnych nadziei i potrzeby, aby raz na zawsze rozwiązać swój problem żywieniowy i zacząć żyć bez stresu związanego z jedzeniem.

Zapisz się na listę zainteresowanych, jeśli:

Chcesz przestać liczyć kalorie w głowie, aplikacji kiedy jesz

Chcesz czuć radość i przyjemność z jedzenia - nie wstyd, wyrzuty sumienia i złość

Pragniesz ufać swojemu organizmowi i oddać mu kontrolę w zakresie swojego odżywiania

Czujesz się przytłoczona natrętnymi myślami dotyczącymi swojego ciała, wagi, jedzenia i ćwiczeń

Chciałabyś wyjść z zaburzeń odżywiania i czujesz na to gotowość, ale blokuje Cię lęk przed tym, że przytycie i zmiany w jadłospisie będą dla Ciebie niezdrowe

Chcesz zapewnić swojemu ciału odżywcze, różnorodne jedzenie - tak aby dostarczyć mu tego, co najlepsze

Męczy Cię ciągłe dzielenie jedzenia na "dobre" i "złe" w głowie - chciałabyś tego nie robić i jesteś sfrustrowana tym, że Twój umysł mimowolnie ocenia jedzenie Twoje i innych

Czujesz się osamotniona, nie masz w najbliższym gronie nikogo z kim mogłabyś swobodnie podzielić się swoimi trudnościami i szukasz wsparcia osób, które przechodzą przez to samo i świetnie Cię zrozumieją

Zmiana będzie dotyczyć tego, co myślisz i czujesz wokół jedzenia, swoich zaburzeń odżywiania, przyszłości i procesu zdrowienia.

Wierzę, że to właśnie brak perspektywy, którą chcę Ci przekazać podczas kursu sprawia, że mimo wszystkich informacji, które posiadasz - stoisz w miejscu.

To nie Twoja wina. Po prostu nikt o tym nie mówi.

A ja nie chcę, żebyś tkwiła w zaburzonej relacji z jedzeniem kolejne miesiące - sama straciłam w tym piekle 3 lata swojego cennego życia. Wiem jak to jest...

Pasjonuje mnie ten temat. Czuję w sobie ogrom miłości i empatii do każdej osoby zmagającej się z zaburzeniami odżywiania (ED). Dlaczego?

Bo to NIE jest i NIGDY nie była nasza wina, że w nie wpadłyśmy.

To kultura odchudzania, presja zapieprzania i kwestionowania swoich potrzeb, a także mądrości do swojego ciała sprawia, że w połączeniu z predyspozycjami genetycznymi wpadamy w sidła ED.

Podjęłam decyzję, aby wykorzystać swoją stale poszerzającą się wiedzę, nowe kompetencje, doświadczenie i ogrom złości (na kulturę diet, nie Ciebie) i stworzyć serię spotkań, dzięki którym:

1. Poczujesz się mniej samotna.

Zobaczysz, że nie jesteś w tym sama. Spotkasz kobiety, które mają podobne doświadczenia do Twoich. Wsparcie osób, które doskonale rozumieją o czym do nich mówisz i które miały tak samo lub podobnie, jest niezwykle wspierające.

2. Zrozumiesz, że większość Twoich przekonań i wiedzy wokół odżywiania, ciała, tycia/chudnięcia, ruchu, postrzegania ciała...to kłamstwo.

I to ono sprawia, że tkwisz w zaburzeniach! Wiem, że wiesz dużo. Problem w tym, że ta wiedza często nie jest dobrej jakości i jest zakorzeniona w opresyjnym systemie, który próbuje wcisnąć każdego człowieka w ten sam rozmiar - niezależnie od kosztów, jakie owy człowiek poniesie. To nie Twoja wina - to coś, w co ja sama wierzyłam kilka lat temu. Podczas kursu chcę Cię zaprosić do innego, nowego świata. Jak przejdziesz za te drzwi, to nie będziesz chciała wracać. I to będzie z najlepszą korzyścią dla Ciebie i Twojego zdrowia - psychicznego, fizycznego, emocjonalnego.

3. Doświadczysz potężnej, odblokowującej przemiany mentalnej dzięki której ruszysz z miejsca, a stawiane ku zdrowiu kroki będą dla Ciebie bardziej logiczne, zrozumiałe i mniej straszne. To nie będzie kurs związany ze zmianami w jedzeniu, ruchu, ciele. Zmiany które zadzieją się podczas uczestniczenia w tym kursie będą dotyczyć wyłącznie sfery mentalnej. Wierzę, że to właśnie ich potrzebujesz na start. To ich potrzebujesz, aby chcieć ruszyć dalej i wykorzystać to, co już wiesz - na swoją korzyść. Odblokujemy wspólnie to co sprawia, że kurczowo trzymasz się restrykcji i boisz się puścić. Rozumiem to. Byłam tam.

Spotkania w ramach kursu będą się odbywać na platformie Zoom w wybrany dzień tygodnia, wieczorem (np. środy 18:00).

Zapisz się na listę osób zainteresowanych i odbierz specjalną zniżkę, dzięki której będziesz mogła dołączyć do kursu w najkorzystniejszej ofercie.

Zapis do niczego nie zobowiązuje - sprawia tylko, że mogę Ci wysłać tajny kod rabatowy, do którego inni nie mają dostępu. I tyle.

.