kompleksowy kurs online

Jedz intuicyjniej

pomogę Ci jeść ulubioną czekoladę bez wyrzutów sumienia i sprawię, że będziesz czerpać radość z ruchu bez presji spalania kalorii

nawet jeśli do tej pory było zupełnie inaczej

Kurs online "Jedz intuicyjniej" stworzyłam dla osób, które:

Mają dość tego, że muszą się ciągle pilnować i kontrolować, żeby nie stracić kontroli

Chcą nauczyć się kończyć jedzenie w momencie przyjemnego nasycenia, a nie wyjadać wszystko z talerza mimo dyskomfortu

Marzą o tym, żeby jeść ulubione produkty w rozsądnych ilościach bez wyrzutów sumienia

Chcą mniej myśleć o jedzeniu, są zmęczone tym że ciągle rozmyślają o tym co zjadły lub zjedzą

Są zmęczone ciągłym zastanawianiem się, czy coś im wolno, czy nie; mają dość bycia na diecie

Chcą skupić się na tworzeniu relacji, zainteresowaniach, pasjach - a nie na tym, że trzeba odhaczyć kolejny trening albo stać godzinę w kuchni żeby przygotować posiłki na jutro

Stworzyłam dla Ciebie kompleksowe narzędzie, dzięki któremu zobaczysz, że problemy żywieniowe z którymi się mierzysz NIE SĄ Twoją winą, a konsekwencją różnych mechanizmów, przekonań i emocji powstałych wskutek lat spędzonych w restrykcjach.

Udowodnię Ci, że można czerpać ogromną frajdę z dbania o siebie, bez monitorowania spożytych i spalonych kalorii. Wchodzisz w to?

Co zyskasz dzięki kursowi?

Zminimalizujesz napady wilczego głodu

Opóźnianie posiłków i ignorowanie głodu to konsekwencja bycia na dietach, które tego uczą. Skutkami są napady objadania, duży apetyt na słodycze, fast-foody lub ogromna trudność w przerwaniu jedzenia. Dzięki wdrożeniu technik o których opowiadam w kursie to będzie przeszłość.

Zrozumiesz dlaczego słodycze i fast-foody wydają się tak kuszące

Możesz myśleć, że "taki Twój urok" i "musisz się pilnować do końca życia" bo nie masz wyjścia. Nic bardziej mylnego. Popęd w stronę przejadania się określonymi produktami ma swoje podłoże zarówno w mechanizmach psychologicznych jak i fizjologicznych. Zaufaj mi, sama jeszcze 5 lat temu potrafiłam zjeść 300g czekolady, pudełko lodów, paczkę ciastek i żelek w jednym posiedzeniu. Również myślałam, że to kwestia mojego charakteru. Cóż, okazało się że nie - pokażę Ci, że u Ciebie jest dokładnie tak samo i co zrobić, aby rozwiązać ten problem.

Radość z ruchu, dzięki czemu będzie on obecny w Twoim życiu na LATA, nie lato

Praktykowanie ruchu dla siebie, na własnych zasadach to zmiana będąca inwestycją która się zwraca do końca życia. Po przerobieniu kursu rozpoznasz z czego wynika u Ciebie opór, dowiesz się co dobrego ruch wnosi do Twojego życia i wykonasz zadanie, które pokaże Ci jakie rodzaje aktywności są najbliższe Twoim potrzebom i preferencjom.

Zrozumiesz dlaczego jesz mimo braku głodu

Dowiesz się jakie potrzeby usiłujesz zaspokoić jedzeniem. Dzięki lepszemu zrozumieniu siebie będziesz potrafiła regulować swój nastrój i szukać zdrowszych sposobów na radzenie sobie z emocjami, niż poprzez ich zajadanie.

Nie będziesz zależna od żadnych diet, kalkulatorów i jadłospisów

Wyobrażasz sobie, że za kilka miesięcy to Twoje sygnały głodu, sytości i preferencje smakowe będą Ci mówiły co i w jakich ilościach zjeść, a nie przypadkowa osoba z Internetu? Dodatkowo, dzięki temu że będziesz jadła to co Ci smakuje, a samo gotowanie będzie zajmowało max. kilkanaście minut oszczędzisz mnóstwo pieniędzy na dostawach i przypadkowych słodyczach jedzonych pod wpływem wilczego głodu.

Uwolnisz się od poczucia winy w związku z jedzeniem

Wyrzuty sumienia nakręcają impulsywne, niekontrolowane zachowania jedzeniowe. Do kosza z tym. Dzięki różnorodności na talerzu oraz pozwoleniu na jedzenie, z poszanowaniem swojej sytości, zaczniesz podejmować najkorzystniejsze dla siebie decyzje.

Jeśli zastanawiasz się czy to w ogóle możliwe, żebyś kiedykolwiek jadła intuicyjnie, bez przeliczania w głowie kcal i bez stresu związanego z jedzeniem, chcę powiedzieć Ci, że... Wszyscy potrafimy jeść intuicyjnie, bo rodzimy się z tą intuicją. Jako dzieci świetnie siebie regulujemy - raz jemy więcej, raz mniej. Raz marchewkę, raz czekoladę. Czasem chcemy biegać cały dzień, żeby następny dzień więcej odpocząć. Mamy to w sobie - dopóki coś lub ktoś z zewnątrz nie zaczyna tego zaburzać. Nasza przygoda w kursie będzie polegała na wydobyciu z Ciebie tego, co masz od zawsze. Oduczymy Cię bycia na dietach.

Jest to możliwe, nawet jeśli:

Toczysz aktualnie wewnętrzną batalię i nie wiesz jak to będzie bez diet

Po przerobieniu kursu Twoje myślenie o jedzeniu już nie będzie takie samo. Zobaczysz do czego prowadzą diety i samodzielnie podejmiesz najkorzystniejszą dla siebie decyzję.

Myślisz, że jesteś "beznadziejnym" przypadkiem i nie ma już dla Ciebie nadziei

Też tak myślałam 5 lat temu, kiedy mierzyłam się z zaburzeniami odżywiania i doskonale Cię rozumiem. Chcę Cię zapewnić, że dzięki kursowi zaczniesz podejmować inne wybory wokół jedzenia, a skutki tych decyzji będą zupełnie odmienne niż te, których doświadczasz teraz.

Boisz się, że odpuszczając diety przytyjesz

Jest to jedna z 3 możliwych opcji, obok ubytku masy ciała i jej utrzymania. Jeśli Twoja waga do tej pory była utrzymywana wskutek silnych restrykcji, to znaczy że nie jest to waga, w której Twoje ciało i umysł są zdrowe, szczęśliwe, witalne. Jeśli jesteś gotowa wejść w ten proces, odzyskać luz i wolność, na talerzu oraz w głowie i pozwolić swojemu mądremu ciału wyregulować się samodzielnie, to zapraszam. Z uszanowaniem sytości i uważnością na swoje potrzeby emocjonalne będzie to zupełnie nowe doświadczenie.

Zajrzyj do środka kursu i zobacz co na Ciebie czeka!

Co dokładnie otrzymujesz po zakupie kursu?

Dostęp do kursu online "Jedz Intuicyjniej"

Który składa się z 7 modułów i 41 krótkich, 5-10 minutowych, przyjemnych w przyswajaniu lekcji.

Dożywotni dostęp do kursu i darmowe aktualizacje

Każdą kolejną aktualizację kursu otrzymasz automatycznie, bez żadnych dopłat.

Dostęp do specjalnej grupy na Facebooku

Gdzie możesz zadać dowolne pytania w związku z kursem, podzielić się doświadczeniami, przemyśleniami i sukcesami po przerobieniu kursu!

Koleżeńską i nienadętą atmosferę

Stawiam na luz. Po prostu. Nazwa tej platformy nie wzięła się znikąd. Przerabiając kurs poczujesz się jak z kumpelą na kawie.

Prezentacje i ćwiczenia w formie PDF

Prezentację możesz wydrukować i wykorzystać jako zeszyt do własnych przemyśleń i notatek. Ćwiczenia to zaproszenie do wykorzystania omawianej teorii w praktyce.

Co inni mówią o kursie?

FAQ

Po zakupie kursu otrzymujesz ode mnie maila, w którym jest załączony film z instrukcjami. Tłumaczę Ci tam krok po kroku jak się zalogować i korzystać z platformy. Kurs składa się z nagrań video, które są załączone na stronie do której dostaniesz link. Możesz przerabiać lekcje jak chcesz, niekoniecznie po kolei, masz do nich dostęp 24/7, z każdego miejsca na ziemi.

Dostęp do kursu otrzymujesz dożywotnio.

Książka i kurs który przygotowałam różnią się znacząco. W kursie umieściłam tylko kilka elementów z książki z własnym omówieniem - nie czytałam podręcznika. W kursie znajdziesz liczne przykłady z konsultacji psychodietetycznych, sytuacje z życia wzięte, ćwiczenia z których korzystam w pracy indywidualnej i metafory zaczerpnięte z różnych szkoleń. Kurs i książka zawierają może 10-15% tych samych treści, cała reszta się różni. Książka jest świetna i bardzo ją polecam, natomiast kurs ma dodatkowo dostęp do grupy z fajną społecznością i spotkaniami.

Od momentu zakupu masz 24h na zdecydowanie, czy zatrzymujesz kurs czy nie. Jeśli w ciągu doby od zakupu uznasz, że nie spełni Twoich oczekiwań, napisz do mnie maila: olaskwirut@gmail.com, a ja usunę dostęp do kursu i zlecę zwrot środków.

Kurs i współpraca 1:1 znacząco się różnią, a jednak kurs online to forma w moim odczuciu najbliższa formatowi współpracy (nie jest to "suchy" ebook, a nagranie na którym opowiadam, gestykuluję, widać mnie - podobnie jak na konsultacji). I jest dostępny od ręki. Dzięki grupie na Facebooku mamy bezpośredni kontakt i jestem w stanie pomóc, coś zasugerować, wskazać gdybyś tego potrzebowała. Wydaje mi się, że jest to atrakcyjny format, jeśli zależy Ci na współpracy indywidualnej.

Wykonaj przelew o wartości kursu na konto:

28 1050 1836 1000 0097 4334 7685

pisząc w tytule "kurs, prezent" - i napisz do mnie maila: olaskwirut@gmail.com załączając potwierdzenie przelewu w wiadomości. A ja dopytam o resztę i udostępnię kurs wskazanej osobie.

Napisz proszę maila na olaskwirut@gmail.com, a ja odpowiem tak szybko jak to możliwe. Zamieść proszę numer zamówienia we wiadomości.

Kto przygotował kurs?

Cześć. Nazywam się Ola Skwirut. Z wykształcenia jestem dietetyczką i psychodietetyczką.

Chcę pomóc Ci odczepić się od siebie, cieszyć się różnorodnym jedzeniem i dostrzec, że ruch może być przyjemny. Że nie trzeba się do niego zmuszać i że nie trzeba się zamartwiać, czy ostatni posiłek był wystarczająco dobry.

Chcę zachęcić Cię do bawienia się zdrowym stylem życia i czerpania z tego frajdy. Pokazać Ci, jak miło jest mieć w głowie przestrzeń na inne rzeczy niż przeliczanie kcal, stresowanie się wagą lub martwieniem o to, czy się przypadkiem nie przejesz. To wszystko skutki uboczne bycia na różnego rodzaju restrykcjach żywieniowych. Zakończmy ten rozdział.

Rozpocznijmy kolejny, pełen łagodności, wyrozumiałości i realizowania swoich celów - ale w zgodzie ze sobą, z troski o siebie.

Zróbmy to na spokojnie, tak żeby zostało na lata, nie lato. Wchodzisz w to?