kurs online | nagrania wideo

Jedz intuicyjniej

pomogę Ci jeść wszystko w rozsądnych ilościach, bez wyrzutów sumienia, liczenia kalorii i używania wagi kuchennej

nawet jeśli myślisz, że potrzebujesz ciągłej kontroli i że jedzenie intuicyjne nie jest dla Ciebie

Masz tak, że...

Nie możesz się powstrzymać przed zjedzeniem słodyczy lub czipsów, gdy masz je w domu?

Godziny decydują o tym kiedy jesz, a nie Twoje sygnały głodu?

Trudno Ci się zmotywować do ruchu, ale sama nie rozumiesz z czego wynika ten opór?

Sięgasz do szafki ze słodyczami gdy czujesz złość, smutek, nudę?

Masz kilka jadłospisów dietetycznych, z których nie jesteś w stanie skorzystać, bo masz dość jedzenia tego co ktoś Ci każe?

Czujesz się zagubiona robiąc zakupy, bo nie masz pojęcia co, kiedy i w jakich ilościach powinnaś jeść?

Jeśli tak, to kurs "Jedz Intuicyjniej" powstał właśnie dla Ciebie. Dołącz do niego i przekonaj się sama, że

Nie potrzebujesz żadnych gotowych jadłospisów. Dzięki wiedzy z kursu dowiesz się jak skomponować smaczne, odżywcze i sycące posiłki niezależnie od tego, gdzie jesteś.

Potrafisz uszanować głód oraz sytość i zakończyć walkę z ciałem. Dzięki uważnemu przyglądaniu się swojemu samopoczuciu i doznaniom z ciała rozpoznasz subtelne sygnały, które do tej pory ignorowałaś. Praktyka czyni mistrzem, dlatego daj sobie czas i obserwuj, jak stajesz się ekspertką od swojego ciała.

Umiesz trzymać ulubione przekąski w szafkach, bez obsesyjnego myślenia o nich. Dzięki mądremu i strategicznemu wdrożeniu produktów, nad którymi do tej pory nie miałaś kontroli - odzyskasz poczucie sprawczości i przekonasz się, że "umiesz jeść normalnie".

Ruch to coś więcej niż zmuszanie się do ćwiczeń na siłce. Serio, jeśli to nie Twój klimat - otwórz się na inne formy i nie zmuszaj do czegoś, co być może nigdy nie było Twoje. Ale nie odbieraj swojemu ciału tego, czego potrzebuje. Bycia w ruchu.

Jak dojść do tego miejsca? Dołączając do kursu i przeznaczając tylko 10 minut dziennie na przerobienie jednej z lekcji!

Kurs pomógł mi wprowadzić więcej luzu do mojego jedzenia i życia. Przestałam rezygnować ze spotkań, nie myślę o nich obsesyjnie i o tym, co będę musiała zrobić, aby wyrównać bilans. Jedzenie staje się obojętne, nie jest moi celem życia. Nie rzucam się już na nie i jem wtedy kiedy jestem głodna, a nie wtedy kiedy wybije kolejna godzina.  Polecam ten kurs szczególnie osobom, które ciągle dążą do "idealnej sylwetki".

Lena

Przed dołączeniem do kursu miałam potrzebę nieustannego odchudzania się, która kończyła się efektem jojo i niekontrolowanym objadaniem. Po przerobieniu kursu uświadomiłam sobie, że nie muszę się odchudzać, że mogę czerpać radość z jedzenia, wychodzić na imprezy i spędzać miło weekendy w domu bez spiny, że się znowu objem. Kurs jest bardzo fajnie ułożony tematycznie i super, że lekcje są krótkie. 

Iwona

Możesz jeść w sposób BARDZIEJ intuicyjny. Nie musisz skakać na głęboką wodę i oczekiwać od siebie perfekcji. Pozwól sobie na stopniowe oswajanie się i zaznajamianie z ćwiczeniami z kursu. Wprowadzaj tylko te, które brzmią dla Ciebie interesująco, przyjemnie, na które masz ochotę.

Jedzenie Intuicyjne jest dla Ciebie możliwe, nawet jeśli...

Wahasz się i nie wiesz jak to będzie bez diet

Diety obiecują rezultaty, ale nikt nie mówi o tym, że są krótkoterminowe. Większość osób po każdej diecie wraca do masy ciała sprzed odchudzania, nierzadko tyjąc jeszcze więcej. Podążanie ślepo za jadłospisem często nie uczy nas niczego. Nie wiemy jak radzić sobie z jedzeniem na wyjazdach, randkach, wakacjach...Jak komponować posiłki w zależności od potrzeb. Wszystkiego nauczysz się w kursie i właśnie ta wiedza posłuży Ci przez kolejne lata.

Myślisz, że jesteś "beznadziejnym" przypadkiem i nie ma już dla Ciebie nadziei

Rozumiem Cię. Gdy kilka lat temu leżałam na podłodze przejedzona po kolejnym epizodzie objadania myślałam tak samo. Zastanawiałam się czy kiedykolwiek będę potrafiła zjeść jednego batonika, chodzić na spacery z przyjemnością i ćwiczyć regularnie, ale bez przymusu. Wątpiłam w to. A jednak dziś jestem w tym miejscu - i nie ma tu żadnej sekretnej formuły. To zestaw konkretnych umiejętności i zmiana w myśleniu mnie tu doprowadziły. Dzięki kursowi też tu trafisz.

Boisz się, że odpuszczając diety przytyjesz

Jest to jedna z 3 możliwych opcji. Możesz schudnąć, przytyć lub utrzymać taką masę ciała, jaką masz teraz. Jeśli Twoja waga do tej pory była utrzymywana wskutek silnych restrykcji, to znaczy że nie jest to waga, w której Twoje ciało i umysł są zdrowe, szczęśliwe, witalne. Podejrzewam, że chcesz dla siebie i swojego ciała czegoś więcej, niż tkwienie w niedożywieniu?

Obawiasz się, że jedzenie intuicyjne to tylko leżenie na kanapie i jedzenie ciastek

Absolutnie tak nie jest. Jedzenie Intuicyjne to program złożony z 10 elementów które w centrum stawiają dobre samopoczucie, troskę o zdrowie i życzliwe podejście do siebie. Może być tak, że czasem zachce się zjeść ciastka i poleżeć na kanapie. Istotą jest rozróżnienie kiedy tego chcę, a kiedy tego faktycznie potrzebuję. Jedzenie Intuicyjne to styl życia w którym jest mnóstwo przestrzeni na odżywcze jedzenie i regularny ruch, z uszanowaniem potrzeby wypoczynku i zjedzenia czekolady od czasu do czasu.

Kupiłam kurs mając problem z kontrolowaniem wagi, liczeniem kalorii i ruchem. Na zdjęciu widać radość i spełnienie po zjedzeniu sushi po ciężkim tygodniu.  Polecam bardzo wszystkie materiały przygotowane przez Olę, pomagają wrócić do życia. Poleciłabym go znajomym z anoreksją, bulimią i innymi zaburzeniami odżywiania. Kurs zdecydowanie spełnił moje oczekiwania.

Misia

Kurs pozwolił mi uświadomić sobie istnienie wielu ‘małych’ rzeczy, które miały i mają wielki wpływ na moją relację z jedzeniem.  Bardzo istotne i pomocne było dla mnie to, że kurs jest pełen praktycznych wskazówek, podpowiedzi, ćwiczeń i przykładów, które biorą pod uwagę różne okoliczności jakie mogą zdarzyć się w naszym życiu. Najważniejsze jednak jest to, że można czuć się bezpiecznie, bo nie ma ‘głupich’ pytań i problemów co przekłada się na poczucie pełnego komfortu. Po przerobieniu kursu uświadomiłam sobie, że można znaleźć tę docelową równowagę i zacząć żyć w tym ‘życiu’.

Angelika

Zdecydowałam się kupić kurs mając problemy z okropnym samopoczuciem po zjedzeniu czegoś "więcej" niż zaplanowałam. Czułam konieczność żeby ćwiczyć i "nadrobić kalorie". Po przerobieniu kursu zaczęłam jeść wtedy kiedy jestem głodna, tyle ile chce (potrzebuję). Nie zawsze się to udaje, ale idę do przodu. Szukam teraz ruchu, który przyniesie mi przyjemność 🙂

Kursantka

Przed zakupem bałam się, że nie przeczytam nic nowego poza słuchaniem swojego ciała i uważnością. Obawy się nie potwierdziły, otrzymałam wiele cennych wskazówek i podpowiedzi. Po przerobieniu kursu powoli procesuje się we mnie chęć do zaprzestania liczenia kalorii i pozwolenia sobie na większą elastyczność, zachowując jednak jakiś bazowy plan (...).  Poleciłabym kurs osobom, które nie wiedzą o co chodzi z tym całym jedzeniem intuicyjnym i jak rozpocząć tę drogę by sobie dodatkowo nie zaszkodzić. Poleciłabym także osobom, które chciałyby usystematyzować informacje na temat jedzenia które krążą w Internecie, a których jest ogrom i każda mówi co innego. 

Angelika

Dołączyłam do kursu mając problem z rozregulowanym ośrodkiem głodu i sytości, nieelastycznym podejściem do ruchu i odżywiania oraz za dużą presją, jaką sama na siebie nakładałam. Bałam się mnóstwa materiału, na szczęście okazało się, że lekcje są krótkie, konkretne i opatrzone wieloma przykładami, z którymi łatwo się utożsamić :). Kurs dał mi poczucie, że nie trzeba idealnie, a jednocześnie można dobrze, na luzie, z troską o samego siebie. Porusza kwestia, które nawet nie przyszłyby mi do głowy, a teraz widzę, że są ściśle związane z tym, co i jak jemy. 

Monika

Zdecydowałam się na kurs ze względu na napadowe objadanie się, dzielenie produktów na dobre i złe, wykonywanie aktywności za karę i myślenie bez przerwy o jedzeniu. Bałam się, że to będą kolejne porady psychodietetyczne, których już jest tak dużo. Bałam się że zgubie się w procesie zdrowienia i nie będę wiedziała, którą strategię przyjąć za swoją. Kurs jednak bardziej poukładał mi w głowie i stał się praktycznym narzędziem na lata. Po przerobieniu kursu nie objadam się, zaprzyjaźniam się na nowo z aktywnością i produktami które przez lata były na liście zakazanej! Kurs poleciłabym każdej osobie, która przez silny wpływ kultury diet zatraciła zdrowe podejście do zdrowego stylu życia. Kurs otwiera oczy i pozwala wrócić na dobre tory! Dziękuję Olu.

Ola

FAQ

Jak wygląda kurs? Nigdy z czegoś takiego nie korzystałam, nie wiem czy sobie poradzę

Po zakupie kursu otrzymujesz ode mnie maila, w którym jest załączony film z instrukcjami. Tłumaczę Ci tam krok po kroku jak się zalogować i korzystać z platformy. Kurs składa się z nagrań video, które są załączone na stronie do której dostaniesz link. Możesz przerabiać lekcje jak chcesz, niekoniecznie po kolei, masz do nich dostęp 24/7, z każdego miejsca na ziemi.

Na jak długo otrzymuję dostęp do kursu?

Dostęp do kursu otrzymujesz na rok (365 dni).

Czy jeśli czytam/czytałam książkę "Jedzenie Intuicyjne" to jest sens kupować kurs?

Książka i kurs który przygotowałam różnią się znacząco. W kursie umieściłam tylko kilka elementów z książki z własnym omówieniem – nie czytałam podręcznika. W kursie znajdziesz liczne przykłady z konsultacji psychodietetycznych, sytuacje z życia wzięte, ćwiczenia z których korzystam w pracy indywidualnej i metafory zaczerpnięte z różnych szkoleń. Kurs i książka zawierają może 10-15% tych samych treści, cała reszta się różni. Książka jest świetna i bardzo ją polecam, natomiast kurs ma dodatkowo dostęp do grupy z fajną społecznością i spotkaniami.

Co jeśli kurs mi się nie spodoba?

Od momentu otrzymania dostępu do kursu masz 24h na zdecydowanie, czy zatrzymujesz kurs czy nie. Jeśli w ciągu doby od zakupu uznasz, że nie spełni Twoich oczekiwań, napisz do mnie maila: olaskwirut@gmail.com, a ja usunę dostęp do kursu i zlecę zwrot środków.

Czy kurs będzie pomocny, jeśli zależy mi na współpracy indywidualnej?

Kurs i współpraca 1:1 znacząco się różnią, a jednak kurs online to forma w moim odczuciu najbliższa formatowi współpracy (nie jest to „suchy” ebook, a nagranie na którym opowiadam, gestykuluję, widać mnie – podobnie jak na konsultacji). I jest dostępny od ręki. Dzięki grupie na Facebooku mamy bezpośredni kontakt i jestem w stanie pomóc, coś zasugerować, wskazać gdybyś tego potrzebowała. Wydaje mi się, że jest to atrakcyjny format, jeśli zależy Ci na współpracy indywidualnej.

Jak mogę kupić kurs komuś na prezent?

Wykonaj przelew o wartości kursu na konto:

28 1050 1836 1000 0097 4334 7685

pisząc w tytule „kurs, prezent” – i napisz do mnie maila: olaskwirut@gmail.com załączając potwierdzenie przelewu w wiadomości. A ja dopytam o resztę i udostępnię kurs wskazanej osobie.

Kupiłam kurs i mam problem z dostępem do niego. Gdzie mogę pisać o pomoc?

Jeśli dostęp nie przydzielił się automatycznie, będę musiała zrobić to ręcznie. Napisz mi tylko maila z numerem zamówienia na olaskwirut@gmail.com, ja postaram się tak szybko jak to możliwe przydzielić Ci dostęp. Z góry przepraszam za ewentualne niedogodności! 

Kto przygotował kurs?

Nazywam się Ola Skwirut. Z wykształcenia jestem dietetyczką i psychodietetyczką. Pomagam Kobietom wyjść z dietetycznego więzienia, żyć pełnią życia, czerpać radość z jedzenia i ruchu, dbać o zdrowe nawyki z troską i życzliwością dla samej siebie.

W kursie dostaniesz ogrom wsparcia, konkretne wskazówki do wdrożenia, regularne spotkania na Zoomie, zadania do pracy własnej i solidne omówienie wielu ważnych tematów.

Nauka Jedzenia Intuicyjnego to fajny proces, bo nie ma tam mety. On trwa. To nie wyścig. Obserwujesz większe lub mniejsze sukcesy z miesiąca na miesiąc i odkrywasz jak wiele przestrzeni i energii zwalniasz, gdy nie musisz się stresować każdą kalorią. Zjedzoną lub spaloną.